مجله رویداد

مراقب «هرمی»‌های جدید باشید/ هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری شرکت‌های هرمی

پ یس نسبت به و شرکت هرمی در تهر د و مردم مردم که فریب فریب برخی از برخی از شرکت های شرکت شرکت.

به گسارش مجله آنلاین، بیش از یک دهه پیش بود که شرکت‌های هرمی بودیم، شرکت‌هایی که تحت پوشش و عناوین فعالیت‌های مختلف قرار داشتند، اما همگی از یک کلیدواژه برای جذب سرمایه یا به عبارت بهتر کلاهبرداری از استفاده از مردم می‌کردند و آن پولدار یک شبه و بدون آن هستند. این شرکت‌ها با عضوگیری پنهان و محرمانه از میان جوانان و دادن‌های عجیب و غریب و غریب به آنها تلاش می‌کنند تا مبالغی را از این افراد دریافت کرده‌اند و در ادامه آنها را وارد چرخه عضوگیری و جذب زیرمجموعه می‌کردند تا این اتفاق بیفتد. دستکم درصد اندکی اسامی پرداخت می شود اسوی را به عنوان سود دریافت می کنند.

به مرور زمان و با افزایش آگاهی مردم نسبت به پدیده‌های هرمی و همچنین با توجه به هشدارها و توصیه‌های پلیسی در روند صعود و فعالیت‌های این شرکت‌ها محدود شده و تعداد زیادی از افراد شناسایی و دستگیر شدند. و آن ناامید شدن اعضا یا به عبارتی بهتر زیرمجموعه‌ها از قرار دادن اعضای اصلی آن یا همان سرشاخه‌ها به جرم کلاهبرداری بود.

حالا اما مدتی است که دوباره از گوشه و کنار کشور خبرهایی مبنی بر شناسایی و آندام شرکت‌های هرمی به گوش می‌رسد و به نظر می‌رسد که این شرکت‌ها در پوشش‌ها و عناوین تلاش می‌کنند دوباره جذب شوند و جذب سرمایه شوند. فرم نتظهر بزرگ د شرکت در هرمی هرمی که ی شرکت ۳۰ ۳۰ ب هرمی که یک منسل مسکونی را به محلی برای فعالیت خود تبدیل کرده بود.

یک مالباخته: گفتند مجوز داریم اما سندی برایش نشان ندادند

یکی از مالباختگان این شرکت‌های هرمی در همین رابطه می‌گوید: «مدتی پیش یکی از دوستانم این شرکت را به من معرفی کرد و من را پیش فرد برد که گویا لیدر یا سرشاخه بود، با او در یکی از پارک‌ها قرار می‌گیرند و توضیحاتی را به او می‌دهند. من داده و در گوشی تلفن همراهش چند عکس و فیلم از کسانی که از این طریق ثروتمند شده اند، نشان داد و گفت که این افراد هم با پرداخت همین مبالغ اندک به این ثروت رسیده اند و تنها شرط موفقیتشان بوده است که در افزایش زیرمجموعه هایشان موفق بوده است. کرده اند.»

این مالباخته ادامه داد: « من پرسیدم که این سبک شرکت‌های هرمی است و شرکت‌های هرمی هم در ایران مجوز برای فعالیت ندارند، اما این فرد با حالت مدعی و خشمگین به من گفت که آن‌ها از سوی نهادهای مربوطه مجوز دریافت و شرکت دارند. کارآفرینان می‌شود جزییات زیر را داشت. بته ک در ک نب همین فرد یکسری یکسری گفت گفت در قع هم یی یی که ر من طریقش ل ل عد عد کرده بر د آنج آنج گفت. آنج آنج آنج آنج آنج آنج آنج آنج »

مشابه چنین مواردی در شرکت‌های هرمی نیز وجود داشته است، حتی در گذشته روایاتی از برخی از فعالیت‌ها از این شرکت‌ها منتشر شده است که اعضای خود را از شهرهای دیگر و از میان جوانان جویای کار و درآمد انتخاب کرده‌اند و تا مدت‌ها آنها را در آپارتمانی نگه داشته‌اند. شته و ج خر به ند ب.

مراقب «هرمی» های جدید باشید/
تخت

پلیس : فریب هرمی‌ها را نخورید

در همین راستا نیز سردار حسین رحیمی، فرمانده مدیریت توران بسرگ رحیمی در گفت‌وگو با مجله آنلاین، دراینباره گفت: «پیش از این موضوع شرکت‌های هرمی بپردازم به مردم عزیز این هشدار را بدهم که پولدار شدن و کسب درآمد یک‌شبه و . .. دروغ است و برای تحقق سودجویانه کلاهبرداران و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. هر نام و بهانه‌ای که انجام دهند، قصد کلاهبرداری دارند.»

رئیس پلیس پایتخت ادامه داد: « در مواردی دیده شده است که شرکت‌های هرمی افراد بی‌اطلاع و برخی از مردم شهرستان را هدف خود قرار داده و به فریب آنان داده‌اند. شد.

رحیمی افزود: « از مردم و به ویژه جوانانی که می‌خواهند صد ساله را یک شبه طی کنند می‌خواهند که این راه را برای کسب درآمد استفاده نکنند. شود.»

در همین زمینه بخوانید: ورود هرمی‌ها به حوسه

ی در پ ب «« پ یس هرمی هرمی برخ برخ می کند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا