مجله رویداد

بیمه زنان امدادگر چگونه است؟‌

ساسمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر شرایط بیمه امدادگران و نجاگران را تشریح کرد.

مودی ولیپور در گفت‌وگو با مجله آنلاین، درباره شرایط بیمه زنان امدادگران و نجات سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر و مقایسه آن با مردان امداد این سازمان گفت: این گونه نیست که ما برای بیمه امدادگران تفکیک جنسیتی قائل شویم. و در آن جنسیت متفاوتی ندارد.

وی با بیان اینکه در این بخش به دلیل تفاوت در شرایط کار برخی از تفاوت‌ها وجود دارد، گفت: این بخش از تفکیک است که آقایان در پایگاهی دارای حضور می‌شوند و بر اساس درجه و میزان حضور آن‌ها از حداقل پنج شیفت و بیش از حد میانی. وفت تا شیفت کاری کاری بیمه کامل می‌شود.

سازمان ام و نجات جمعیت هلال احداد اظهار کرد: برای خانم‌ها در مراکز کنترل و هماهنگی عملیات و در شعبه کشیشک‌هایی که خانم‌ها هم حضور پیدا می‌کنند و بر اساس ساعت حضور و حداقل و تعداد آن‌ها تعریف می‌شود آن‌ها از حمایت‌های بیمه‌ای حمایت می‌کنند. می شوند.

ولیپور با توجه به افرادی که در مورد اینطور نیست که امدادگر بیمه نمی تواند بگوید: برای و مردان امدادگر کمتر و کمتر تعریف شده است و بر اساس آنچه در فعالیت های جمعیت و پایگاه ها تعریف شده است و آن چیزی که به استان ها امکان می دهد میزان حضور داشته باشند. و به تبع آن بیمه‌ها می‌شود.

وی افزود: از آن‌جایی‌هایی که بیشتر از پایگاه‌های جمعیت در نقاط دوردست و صعب العبور است و خانم‌ها حضور مستمر دارند، تفاوت‌هایی ندارند اما شرایط را طوری تعریف می‌کنند که بر اساس حداقل و بیشتر حضور می‌توانند از این دست مزایا استفاده کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا