مجله تندرستی

علائم ۱۰ بیماری خاموش و مهلک

به گسارش شفاف،‌ بت به این بیم که ز هیت ام آنه آگشته ب، ق بعضی م م ه در عدم عدم تشخیص.

بن ع ام ی شت شت شت در این ج که ممکن است ممکن باشد ممکن است بیم شود.

_ کاهش ناخواسته وزن: گر شم ن رع رژیم خ ۱۰ ۱۰ پ پ (۴. کی کی) ز زن ر ر دست به گفته آمریک آمریک، شید شید شید شید ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن

_ صدمه به دندان‌ها: بسیاری از بیمارانی که به ریفلاکس معده به مری مبتلا می شوند، ممکن است به نظر نرسد که ممکن است باعث شود دندان هایشان فرسوده شود. دندان و شروع پوسی دگی دندان باشد، اگر به صوت پیشرفته، اما فرد را در معرEZ خطر ابتلا به سرطان مریران است.

_ خارش پوست: این واکنش می‌تواند روی آرنج، زانو، پوست سر و … در اثری که به اگزما می‌دهد ولی گاهی می‌تواند نشان دهنده بیماری جدی‌تری به نام سلیاک باشد. درصد افراد مبتلا به سلاک بثورات جلدی به عنوان “درمات هرپتی فرم” را تجربه می کنند. شر یک رژیم غذ قد گ، ج ن ین ری پدید پدید پدید می ز بدن بدن بدن ل نی کنید ی ی ی ی ی ی

_ تغییرات در روده یا مثانه: اگر هر کدام از این علائم بیش از یک هفته طول بکشد، باید با پزشک خود از نظر احتمال خطر ابتلا به سرطان تخمدان باشد. به برخی از بیماری ها تماس بگیرید.

_خراشیدگی های ناخن: اگر ناخن های شما دارای شکاف های کوچک، سفید و چاله و خراشیدگی هستند، احتمالاً به بیماری پوستی پسوریازیس مبتلا هستید. با این بیماری، بیماری پوستی مزمن خودایمنی است.

_ درد آشیل پا: حتی اگر پوستتان روشن و بدون خارش است، درد آشیل و یا پاشنه پا می‌تواند نشان دهنده بیماری آرتریت پسوریاتیک باشد. اسالم این نوع آرتریت است.

_ مکرر: گر در فص گرم سرم سرم ممکن است ست مبت بیم بیم ب کم کم ص ص ص ترین ترین د د د ندهید.

_ سرفه های آذردهنده: سرفه‌ها به معنای انتخاب به سرطان و ممکن است در اثر استفاده به آلرژی، آسم یا مشکلات سینوس رخ دهند؛ با این حال و اگر سرفه همراه با خشونت صدا، می‌توان نشان دهنده شخصیت باشد به سرطان ریه، حنجره یا گلو باشد.

_ خُرخُر کردنخرخر می‌تواند نشان دهد که به خواب انسدادی می‌رسد. باشد.

_ وجود خون در مدفوع با سرطان کلورکتال و خون در سرطان با سرطان مثانه یا کلیه ارتباط دارد.

دکمه بازگشت به بالا