مجله تندرستی

کشف بیش از ۲۲ هزار دارو و سرم قاچاق از خانه‌ای در مرکز تهران

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس اطلاعات تهران بسرگ اس کشف ۲۰ میارد ریال انواع داروی مصرفی در مرکان.

به گسارش مجله آنلاین، سرنگ نادر مرادی در تشریح جزئیات این خبر گفت: روز گذشته ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس اطلاعات تهران بزرگ از طریق منابع خبری از دپوی غیرمجاز انواع داروها و سرم‌های درمانی و خوراکی در یک واحد مسکونی در خیابان حوالی شیخی‌ها باخبر شده و رسیدگی می‌شود. موسوع را در خود قرار دادند.

وی ادامه داد: پس از تایید صحت و سقم خبر اعلامی از سوی ماموران، هماهنگی لازم با مقام قضایی در این خصوص انجام شد و تیمی از ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس اطلاعات تهران بزرگ با همراهی تیم هایی از سازمان غذا و دارو و تعزیرات انجام شد. حکومتی به این مکان توزیع می‌شود و نسبت به بازرسی از این واحد مسکونی اقدام می‌کند در جریان آن بیش از 22 هزار و 100 عدد از انواع داروها و سرم یک نوشیدنی خوراکی و داروی بدون مجوز قانونی را از این محل کشف و ضبط کردند.

معاون نظارت بر اطلاعات پلیس عمومی در ادامه با اشاره به اینکه در این رابطه دو دستگیر شده و به مقر مدیریت منتقل می‌شود، گفت: بازداشتان تحت بازجویی قرار گرفته و در جریان آن به جرم اعتراف تهران دستگیر شده‌اند. بررسی‌های مورد بررسی قرار گرفت که ارش آن در ۲۰میلیارد ریال برآورد شد.

مرادی با اشاره به تشکیل پرونده دستگیر شده گفت: این افراد برای مراحل قانونی و ادامه روند به جرم روانه دادسرا شدند و اقلام دارویی کشف شده نیز به نمایندگی سازمان غذا و دارو تحویل داده شد. پرونده ادامه دارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا