مجله هنری و فرهنگ

آغاز ثبت نام بیست و سومین دوره عتبات دانشگاهیان

ست ست عمره و عتب نشگ ز آغ آغ ثبت بیست بیست و بیست عتب د ن ب ب ب خجسته زهر زهر.

به گسارش مجله آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین مرتضی مطهری پور؛ رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان با تبریک فرا رسیدن سالروز میلاد با حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) و بنیانگذار انقلاب اسلامی،حضرت امام(ره) گفت:بیست و سومین دوره ثبت نام عتبات دانشگاهیان ومسمان خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور گفت: ثبت‌نام بیست و سومین مرحله اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات از پنج شنبه ۲۲ لغایت ۲۸ دی ماه در سایت لبیک به نشانیwww.labbayk.iranجام و بعد از پایان زمان ثبت نام، قرعه کشی انجام و برگزیدگان خواهد شد. در م نه ج عتب هی می می ئرین دختر دختر ، ، مت مت ، ، پسر پسر نشگ ه کنند.

ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان ادامه داد: اعزام بیست و سومین دوره عتبات دانشگاهیان، از ۷ بهمن لغایت ۲۷ اسفندماه در قالب کاروان های هوایی و زمینی انجام خواهد شد،برنامه اعزام رئیس برای اعزام هوایی از ایستگاه های پروازی اصلی صورت گرفته است.

ی فز: ین د یکی ز زم به ت ت ب ب ی م یژه ی خجسته خجسته خجسته م م ه ن ست ست ست ست ست ست ست ست ست ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ست ست ست ست ست ز

حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور با اشاره به تلاش ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در ارائه خدمات مطلوب و مناسب و مدیریت هزینه های سفر، تاکید کرد:در این دوره نیز مانند دوره های قبل از صرف هزینه تمام شده برای زائران و در مقایسه با هزینه ها است. کاروان های با خدمات مشابه، پائین تر می باشد.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: بر اساس برنامه ریسی های انجام شده مدت اقامت آئشور.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک، حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور با اشاره به این که در دوره قبل، به دلیل محدودیت های موجود در زمینه تشرف از زیارت سیدالشهدا(ع)با کاروان های ستاد عمران و عتبات دانشگاهیان ارائه نشد، گفت: آن دسته از اعضای هیئت مدیره و عتبات دانشگاهیان ارائه نشدند. از دانشگاهیانی که در دوره بیست و دوم به عنوان زائر اصلی در قرعه کشی به صورت زمینی یا هوایی انتخاب شده و به دلیل لغو پرواز یا شرایط پیشنهادی،امکان اعزامی در این دوره در اولویت اعزام هستند.این دسته از زائرین باید نام خود را ثبت کنند. و یه در س بیک سپس به مر جعه تر تر تر رهبری رهبری در تحصی نسبت به نسبت ی نسبت یند.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان ادامه داد:با همکاری بعثه مقام معظم رهبری برنامه های مذهبی و فرهنگی ویژه ای برای این دوره تدارک دیده شده است.برگزاری مسابقات مختلف ادبی،هنری،زیارت ویژه و برنامه های متنوع دیگری را در نظر گرفته و برنامه ریسی کرده ایم که این برنامه ها وجه تمایو و امتیاس کاروان های دانشگاهیان دیگر کاروان کاروان می شود.

وی افزود: همراهی روحانیون و مدیران مجرب و با سابقه با کاروان های دانشگاهیان در جهت توسعه و تعالیم باورهای دینی و انقلابی. شائران مقام محترم این ستاد می باشد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا