نماد سایت مجله آنلاین

ابلق به همراه برادران لیلا در راه آمریکا

آمریکا

آمریکا

وهمین جشن بین ی س س کش آمریک آمریک فی ب یک ه یر ر ر د د.

به گسارش گروه فرهنگ و هنر مجله آنلاین؛ سی هشتمین ره بین م س ت ت ۱۸ ت ف ف (۱۹ ت بهمن بهمن) در کش آمریک آمریک نم نم یش فی فی د نم فی فی فی نم نم فی فی فی فی فی نم نم نم فی فی فی فی فی فی فی فی فی فی

در این رویداد سینمایی دو فیلم بلند سینمایی «برادران لیلا» ساخته شده روستایی و «ابلق» به کارگری نرگس آبیار به همراه انیمیشن کوتاه «شکسته» ساخته فرزانه سعیدی به نمایندگی از سینمای ایران حضور خواهند یافت.

«برادران لیلا» به نویسندگی و کارگردانی سعید روستایی اولین نمایش جهانی خود را در مسابقه جشنواره کن ۲۰۲۲ تجربه کرد و در نهایت جایزه بهترین فیلم اصلی این رویداد را از نگاه هیئت داوران فدراسیون بین‌المللی بین‌المللی برای فیلم (فیپرشی) کسب کرد.

ین فی چندی پیش سینم ی نیز کر می شد و جشن جشن ی سینم چ ب ، م م م ، هنگ ست.

در خلاصه داستان فیلم «برادران لیلا» آمده است: لیلا در ۴۰ سالگی تمام زندگی خود را صرف مراقبت از پدر و مادر و چهار برادرش کرده است. لیلا در حالی که برادرانش در تلاش برای گذراندن زندگی خود هستند، نقشه‌های می‌کشد تا با انجام یک تجارت خانوادگی آنها را ضعیف نجات دهند. با بدتر شدن وضعیت سلامتی پدر، هر یک از اعضای خانواده در خانواده را یک قدم به سمت خطر نزدیک می‌کند، این اتفاق باعث هرج و مرج می‌شود. می کند.

ترانه علیدوستی، نوید محمدزاده، سعید پورصمیمی، فرهاد اصلی، پیمان معادی، محمد علیمحمدی، نیره محمدی و مهدی حسینی‌نیا بازیگران این فیلم هستند و شرکت فرانسوی «وایلد بانچ» (Wild Bunch) نیز بخش بین‌المللی این فیلم را بر عهده دارد.

اما فیلم «ابلق» جدید نرگس آبیار را ساخته و به ساخت محمدحسین قاسمی می‌دهد که در سی‌ونهمین دوره جشنواره فیلم فجر حضور داشت و سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را به دست آورد.آبیار که پیش از این تجربه‌های موفق در روایت مشکلات زنان، این‌بار به موسوع تعلیم بانوان به عنوان یک آسیب اجتماعی که در سال‌های اخیر بیشتر به آن توجه می‌شود، تصمیم گرفت.

خ خ این فی آمده: بر یک زن در ح شهری ب و زندگی می کند کند م م یی می می می می رقم حفظ حفظ حفظ کند کند کند کند کند.

بهر ر، ا ش، شکیب، ن گ گ، گیتی معینی معینی، کرم میری میری میری ز ب فی ه «.

جشنواره بین‌المللی فیلم سانتاباربارا با نمایش فیلم «قربانی میراندا» ساخته «مایکل دانر» افتتاح می‌شود و فیلم «من فیلم دوست دارم» ساخته «شاندلر لواک» هم پایان این رویداد سینمایی خواهد بود.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

خروج از نسخه موبایل