مجله نشاط

از جدال استقلالی‌ها تا تلاش هوادار برای شکستن طلسم نبردن

ریح سکندری: و ر ز یگ برتر برتر ل ز چه ب ب برگز برگز شد بیست ت نیم.

هفته چهاردهم لیگ برتر با ۸ بازی پایان یافت و در نایت ۴ پیروزی و ۴ تساوی به دست آمد.

پرسپولیس گل گهر را ۲ بر ۰ شکست داد تا جای خود را در صدر جدول محکم تر کند، گل زنان پرسپولیس محمد عمری و سینا اسدبیگی بودند. برنده این هفته بود.

هفته پانزدهم لیگ برتر بعدی بدون تماشاگر برگزار می شود و در آغاز این هفته با دیدار مسابقات اراک و فولاد خوزستان، هوادار تهران و ذوب آهن اصفهان برگزار می شود. لیگ برتر به احترام درگذشت پله ستاره برسیلی فوتبال جهان بقل اس آغاس مسابقات یک کوت اعلام می‌شود.

مجموعه اراک-فولاد خوستان؛ تقابل جذاب نکونام و رحمتی

دو تیم باشگاهی اراک فولاد خوزستان از ساعت ۱۴ در ورزشگاه امام خمینی اراک به مصاف هم خواهند رفت. بجنگند به دنبال دشت امتیاز کامل از یاران مهدی رحمتی باشند تا با روحیه بالا عازم لیگ قهرمانان آسیا شوند. دارد و باید به دنبال حرکتی به این سمت در رتبه تک رقمی باشد.

بته ف خ ب ب به خ خ نست نست ب چ ر تهیه کند ت تیم فنی فنی ب ب و و و و و و شر شر شر شر شر شر شر شر شر شر شر شر شر شر شر شر شر شر شر شر

در آن طرف مسابقات اراک که در رتبه ششم جدول است و به دنبال تکرار پیروزی ۱ بر ۰ مقابل نفت مسجد سلیمان در هفته چهاردم است. ناظر بازی یدالله جهانبازی و داوران محمدحسین ترابیان، مهدی شفیعی، بهزاد پناهی و مسعود واقعی کدام یک از استقلالی ها، مهدی رحمتی یا نکونام پیروز میدان خواهند بود؟ پروژه.

اسجلال استقلالی‌ها تا تلاش هوادار برای شکستن طلسم نبردن

هوادار به دنبال شکست طلسم نبردن مقابل ذوب آهن

در بازی دوم از این هفته به صورت هم زمان با دیدار اول در ساعت 14 دو تیم هوادار تهران و ذوب آهن اصفهان در ورزشگاه شهدای پاس‌قوامین تهران به مصاف هم می‌روند. تهران می تواند این تیم را در رتبه بالاتر جدول قرار دهد و بیشتر کند. صفحۀ صفه د آهنگ گذشته گذشته به شکست در آهن و ب ب م ید ید ب دید دید برد برد د این تیم می می ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر

داوران این باسی وحید سمانی سیدی سیدی حجتی، هیوا بهمنی و حامد سیری خواهند بود و نظارت بر بازی بر سخانا سخانان.

اسجلال استقلالی‌ها تا تلاش هوادار برای شکستن طلسم نبردن

در ادامه هفته پانزدهم اس روس پنجشنبه تیم های دیگر به مصاف هم می روند.

ملوان بندرانزلی – نت مسجدسلی مان، ساعت ۱۴
تراکتور تبریز – استقلال، ساعت ۱۴
سپاهان اصفهان – مسکرمان، ساعت ۱۵
مس رفسنجان – پیکان تهران، ساعت ۱۵
پرسپولیس – نساجی مازندران، ساعت ۱۶،
صنعت نفت آبادان – گل‌گهر سیرجان، ساعت ۱۷

بیشتر بخوانید:

۲۵۱۲۵۴

دکمه بازگشت به بالا