مجله نشاط

تداوم بارندگی و کاهش دما کشور

رئیس مرکس ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران خبر داد:

رئیس مرکس ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطات ومع هوا تداوم بارندگی‌ها در کشور، وسش باد و کاهش درما خب.

صادق ضیاییان درباره شرایط جوی کشور اظهار کرد: سه شنبه (۲۰ دی) در شمال آذربایجان شرقی، اردبیل، ارتفاعات البرز شرقی رگبار برف و در گیلان و غرب مازندران باران باران رخ می دهد. شرق کشور، ابرناکی، باران و برف همراه با وش باد و کاهش نسبی دما رخ می‌هد.

وی افزود: در مناطق سردسیر و مرتفع بارش به‌صورت برف و در نوار جنوبی کشور رعدوبرق انتظار می‌رود و در شمال شرق خوزستان، شرق لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر، فارس و غرب کرمان شدت بارش خواهد داشت.

به گفته رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضعیت هوا چهارشنبه (21 دی) در شمال آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان و غرب مازندران ادامه داشت و در نیمه‌جنوبی کشور کاهش می‌یابد و فقط در برخی از مناطق شرق تهران، غرب سمنان، قم، مرکسی، اصفهان، غرب، یسد، کرمان، کرمان و د نوار شرقی کشور ربار پراکنده همراه با وسش بای و کاور کاکندو و کاه بای.

ی د د: پنج شنبه شنبه (۲۲ دی دی) در س ح غربی دری ب می.

ضیاییان گفت:جمعه (23 دی) با گذر موج تراز میانی جو از جنوب غرب کشور در دامنه های زاگرس واقع در استان های خوزستان، ایلام، لرستان، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد رگبار پراکنده همراه با وزش باد انتظار میرود و شنبه (24 دی) ).

وی افسود: تا روز جمعه در مناطق بیشتری از کشور روند کاهش نسبی دما پیش بینی می شود.

به گفته یایان تا روس پنج‌شنبه دریای خسر، سه‌شنبه شرق خلیج فارس و سه‌شنبه تا پنجشنبه خلیج.

پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضعیت هوا درباره وضعیت جوی تهران طی آینده نیز اظهار کرد: آسمان تهران فردا (21 دی ) ابری در ساعت‌ها بارش برف و گاهی وزش باد با نیمه صفر و بیش از 4 درجه سانتیگراد سانتیگراد. (۲۲ دی‌)

ضی ن در پ گفت: طی و فرد فرد فرد فرد فرد ب و درجه س س ۱۱ و ردبی گرمترین درجه درجه ست.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا