مجله تندرستی

رسیدن میزان واکسیناسیون به حدود ۲۰ هزار دز در روز/ تزریق واکسن کرونا را جدی بگیرید

به گزارش شفاف، به گفته متخصصان یکی از موضوعات مهم و مهم در زمان کشور بیماری بیماری در دنیا و حتی یک مسئله و اکسیناسیون است؛ زیرا متخصصان متوجه می شوند که تزریق واکسن تا ۲۰ برابر از بروز مرگ ناشی از مصرف بیماری در کشور جلوگیری می کند. و میسان بیمارستانی و بیماری شدید را در میان افراد واکسینه کم خواهد کرد.

اکرون پخت و پز کریق کرده اند و همین موموع باعث ایجاد سطح ایمنی قابل قبول دو نوبت.

ب گذر زم ب نسبت نسبت دز دز دز کر م ت ت در در پیک پیک پیک پیک ی ی نکند.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، تا کنون ۶۵ میلیون و ۱۶۱ هزار و ۷۳۹ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۵۷۰ هزار و ۴۸۵ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۵۱ هزار و ۷۹۳ نفر، دُز سوم و بالاترین واکسن مناطق. را تشریق کرده اند و مجموع واکسن های تشریق شده در کشور به ۱۵۵ میون و ۲۴۴ هزار و ۱۷ دُز رسیده است.

در شبانه روس گذشته ۱۷ هسار و ۷ دُس واکسن پنجاه کشور در کشور تسریق شده است.

در هفته ه میز تزریق کسن ک کرده کرده و همین همان ز ن یمنی سطح ج ؛ ین ده ده مسئ مسئه مسئ ب.

بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت گفت: پیشنهاد ما به مردم این است که واکسیناسیون را در دستور کار گروه قرار دهند و به ویژه کسانی که در پرخطر قرار دارند و یا ۶ ماه از آخرین نوبت واکسن آن‌ها گذشته است، اهتمام بیشتری داشته باشند.

به گفته وی در حال حاسر ۶ نوع پلتفرم تولید واکسن کونا در جورون وجود دارد که در ایران نیز این نوع پلتفران است.

او افزود: 500 میلیون دز واکسن در پلتفرم های مختلف در کشور ذخیره شده اند و این آمادگی را دارد که به سرعت تولید واکسن را افزایش دهد.

شهنام عرشی، رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت نیز در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: میزان تزریق واکسن روزانه به طور متوسط ​​در دو تا سه هزار دز بود که این مقدار در چند روز اخیر به ۱۵ رسید. تا ۲۰ است.

او افسود: به مردم توصیه می شود که دسهای یاد آوری واکسن را تسریق کنند و استن دست ها به طوص باشد.

دکمه بازگشت به بالا