مجله تندرستی

مشارکت پایدار و فعال ۹۴ هزار داوطلب زن در طرح‌های سازمان داوطلبان هلال احمر

رئیس ساسمان داوطلبان هلال احمر اس هلال احمر مشارکت پایدار و تاثیرگذار ۹۴ار داوطلب سن در طرح‌ها و برنامه‌های سالان امران امران

به گزارش گسارش وحید سلیمی‌ با تبریک فرا رسیدن زادروز فرخنده حضرت زهرا(س) و روز زن، در نقش ویژه و جایگاه زنان در تحقق و ماموریت های سازمان هلال احمر گفت: از مجموع 270 هزار داوطلب فعال سازمان داوطلبان، 94 هزار و 818 تن از آنان را بانوان. داوطلب تشکیل می دهد که در برنامه ها و برنامه های سالانه این ساسمان مشارکت، مستمر و طرح برنامه دارند.

سازمان داوطلبان هلال احمر با اشاره به دو برنامه اخیر و مهم سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، یعنی نذر آب و یلدانه اظهار کرد: به عنوان نمونه ای از جامعه آماری داوطلبان داوطلب در برنامه های ملی، می توان از بیش از 280 داوطلب زن در طرح یلدانه حضور پیدا کرد. و مش رکت مه مه مح ۲ ۱ ی د ب پزشک پیر ن س ک برگز ر س س مس نذر نذر نذر.

وی با تقدیر و تجلیل از مقام و منزلت و نقش آفرینی بانوان داوطلب در برنامه های سازمان داوطلبان از جمله یار، هلال رحمت، ارمغان آنلاین، مددکاری اجتماعی، بانک امانات تجهیزات پزشکی، خانه های هلال، پروژه های داوطلبی، اهدای خون و پنجره های امید، ز سی ستگذ برن ریزی سزم بهره بهره مندی از ظرفیت زمین زمین زمینه زمینه زمینه زمینه م ه ع ع منفعه خبر.

سلیمی در بخش دیگری از سخنان خود به آمار زنان شاغل در سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر استاناد و اظهار کرد: از مجموع 81 کارمند این سازمان 33 معادل 41 را پرسنل زن تشکیل می دهند که از این تعداد 20 نفر دارای مدرک کارشناسی ارشد و هشت نفر هستند. نفر دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند.

س زم ن د ل ل ه د: پنج ز زن ک رئیس رئیس قر قر ز ز ز رشن س هستند هستند هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر سلیمی در پایان با بیان اینکه انقلاب اسلامی باعث شکوفایی استعدادهای ذاتی و والای زنان و ارتقای جایگاه اجتماعی و مقام معنوی زن به معنای واقعی کلمه شد، گفت: سازمان داوطلبان از حضور و ایفای نقش داوطلبانه زنان در جهت. خداف بشردوستانه و خدمات اجتماعی استقبال می‌کند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا