مجله نشاط

نمی‌توانم به مورایس نمره قبولی بدهم/ ذوب‌آهن و سپاهان قابل مقایسه نیستند

کربکندی: نمی‌توانم به مورایس قبولی بدهم/ ذوب‌آهن و سپاهان قابل مقایسه هستند.

پیشکسوت فوتبال کشورمان درباره وعایت لیگ فعلی برتر به صحبت پرداخت.

جستجو برای: بعد از آن فینال و این دوره از جام جهانی فوتبال داخلی را می‌بینیم تفاوت‌ها را متوجه می‌شویم و می‌گوییم فوتبال‌مان افت کرده است. تم ن غ هم هستند کمتر ز ب قب ش.

وی درباره راه حل پیشرفت و عبور از افت هم گفت: همه مربیان به سمت بازهای ۰-۰ و گل روی ضربات می‌روند. هر زی م دقیقه ل می کشید در به زی زی شدت.

پیشکسوت فوتبال اصفهان درباره عملکرد سپاهان و ذوب ‌آهن عنوان کرد: ذوب آهن و سپاهان را از نظر هزینه و برنامه ریزی مقایسه می کنند. سپاهان یک باشگاه کاملا حرفه ای و بدون بدهی است که هزینه های سنگینی دارد که اصلاً با ذوب ها قابل مقایسه نیست. ایده‌آلی وجود ندارد اما نتایجش قابل قبول است.

وی ادامه داد: اگر تماشاگران در ورزشگاه سپاهان این شرایط را نداشتند و با انتقادات شدید متوجه می‌شوند زیرا هواداران تیم به شدت متعصب هستند. توقعات از تارتار و ذوب مثل رقیب نیست.نوسان اما در این تیم وجود دارد. ست به نی ن ربط ب بته همیشه به رفته ست ست به نظرم در نتیجه نتیجه نتیجه نتیجه نکند.

کربکندی درباره انتخاب مدعیان اصلی قهرمانی گفت: مدعیان استقلال، پرسپولیس، سپاهان و گل‌گهر مدعیان اصلی هستند و قهرمان این چهار تیم هستند. پن تی گ شد نتیجه کرد م ز تی تی بر ب شدند شدند ک ک ک ص برد برد.

خبرنگار: متاسفم

انتهای پیام//

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا