مجله رویداد

پلیس خواستار بازگشت سن فرسودگی به خودروها شد/فرسودگی ۳۳ درصد وسایل نقلیه

رئیس راهور فراجا خواستار باگشت سن فرسودگی به خودروها و جدید گرفته شدن موموع اسقاط خودروهای فرسوده.

سردار سیدکمال هادیانفر گفت‌وگو با مجله آنلاین درباره وضعیت ترددهای فرسوده در کشور گفت: اسقاط وسایل نقلیه امری مهم است، اما این موضوع در حال حاضر شرایط فعلی وجود ندارد. اما این خودرو در حال حاضر حاضر سن فرسودگی نیست و یکسان نمی باشد. باشد، دیگر به همان معاینه فنی دارد.

وی ادامه داد: به همین دلیل نیز ما مشخص می کنیم که سن فرسودگی درست می شود، یعنی باید مشخص کرد که سن فرسودگی یک خودرو چقدر است. اگر اینطور باشد خیابان ها و جاده های ما از خودرو اشباع می شود. اصلاح شود.

پ پ یس فر فر: همچنین ید ت محترم ر ی سق ه ه فرس یج یج کند کند تسهی تسهی تسهی تسهی تسهی کنند و ت خ خ خ،،،،،،،،،،،،،،،، ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،

۳۳ درصد کل وسایل نقلیه در شرایط فرسودگی w اسقاط

هادیانفر با بیان اینکه حدود 33 درصد از کل وسایل نقلیه کشور در سن فرسودگی و شرایط اسقاط قراردارند، گفت: سنی که می گویم ما الان دیگر فرسودگی نداریم، اما اگر با معیار سن فرسودگی موضوع را بررسی کنیم، 33 درصد از کل وسایل نقلیه را بررسی کنیم. کش در و ب سق ط ش مثه همین بحث رسیک، ۱۲ ۱۲ ۱۲ می می ه رسیک رسیک ۱۱ می می.

وی با بیان اینکه مراکز معاینه فنی فنی سیکلت نیز نداریم، درباره مراکز موتورهای فنی فنی نیز گفت: در کلانشهرها معاینه کیفی فنی است، اما در برخی از نقاط و به حاشیه ویژه شهرها معاینه فنی کیفی نیست. و … کرد.

پ پ ر ر درب کسی ل نظ بر کز فنی ست، گفت گفت: این مر رت زیرنظر ست ست پ.

هادیانفر درباره اینکه گفته می‌شود در برخی از مراکز، گواهی معاینه فنی صوری صادر می‌شود، نیز گفت: من چیزی معاینه فنی صوری نشنیده‌ام، چرا که شرط صدور معاینه فنی وجود وسایل نقلیه در مراکز است. سوال دارد.

وی درباره جریمه نداشتن معاینه فنی نیس گفت: طبق قانون افرادی که معاینه فنی ندارند ۵ هـا معاتن معاین.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا