مجله هنری و فرهنگ

چشم‌انداز قطب مهندسی گاز و پالایش در بهار علمی ۳۸

آنا گسارش می دهد؛

قطب مهندسی گ و پ در جن جن در هشتمین به ر ع ی ئه ئه طرح ه د نش و ی ی به به یژه در ست.

گروه استان های خبرگزاری آنا؛ ۱۴ دی سالگرد راهاندازی دانشگاه آزاد اسلامی در شهرستان گچساران که ۱۲ بهمن ۶۴ به عنوان اولین مؤسسه آموزش عالی استان کهگیلویه و بویراحمد و یکی از واحدهای دانشگاهی کشور فعالیت خود را آغاز کردند. ل یش در جن محس ب و در ک جزء د د یی که اولین تحصی در ست.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران استفاده ۳۳۹ مقاله علمی بـا درجـه ISI در تولید علم داشتـه کـه از این مقـالات دارای ضریب تـأثیر (IF) بـالای پنـج هستند و در برهه‌ای از فعالیت‌های خود بین ۳۰ واحد دانشگاهی بنا به رتبه‌بندی ISC ۳۱ رتبه علمی را کشور داشته‌اند. است. نگینی در انگشتری این شهر می‌درخشند.

اکنون واحد دانشگاهی گچساران دارای ۱۲۸ رشته محل از کاردانی تا دکتری، ۲۶ باب آزمایشگاه، (شیمی علی، شیمی فیزیک، بتن، نفت، گل حفاری، اسکیل لب پرستاری و مامایی و …) ۱۰ کارگاه، (تراشکاری، جوشکاری و فرز) ، سخت فز ، ، ، ، و… ، ، مرکز مرکز مرکز ، مرکز مرکز مرکز رشد رشد فن فن ۹ هسته.

** ۴۰ هدگی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران از کتابخانه چهار باب، ۳ هزار دانشجو، ۹۷ عضو هیئت علمی و ۱۱۰ نفر کارمند، دانشکده (پرستاری و مامایی، علوم انسانی و مهارتی)، بیش از ۴۰ هزار فارغ‌التحصیل، مجموعه ورزشی چندمنظوره، خوابگاه‌های دانشجویی دخترانه و پسرانه، مهمانسرای اساتید، پانسیون‌های مجهز به امکانات رفاهی و سمین چمن با پیست دو میدانی بره‌مند است.

چشمانداس قطب مهندسی گاز و پالایش در بهار علمی ۳۸

ین د ز ب و ه د که ر و ز د خ ت ت ت به به ک ست.

شهرستان گچساران که به عنوان شاهراه ارتباطی و کریدور شمال به جنوب می‌شود در استان کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد و از نظر داشتن ذخایر نفت و گاز یکی از مناطق صنعتی کشور ایجاد می‌شود و حدود ۲۵درصد نفت کشور از این منطقه تولید و تولید می‌کند، بنابراین وجود دارد. د آز س در گچس ع ی جذب ک ک صنعت صنعت بر تحصی کم اینکه کم د د متخصص صنعت.

**

مهم‌ترین برنامه‌ها و چشم‌اندازهای این دانشگاه را افزایش می‌دهند که در امور دانشگاه، القای برنامه‌ریزی، برنامه‌ریزی و برنامه‌ریزی برای بهبود مداوم، تعریف مکانیزم انتقال و تسهیم دانش‌بین کارکنان، ابجاد سیستم‌های مدیریتی جهت تصمیم‌گیری اطلاعات بر اساس، ایجاد مکانیزم پایش مستمر ایجاد می‌شود. منظور افزایش اثربخشی و کارایی، انجام پروژه‌های مناسب دانشگاه به صورت فرآیندسازی، مدیریت منابع انسانی، جذب غیرشهریه‌ای به ویژه در حوزه نفت و گاز و کشاورزی و برنامه‌ریزی در زمینه ارتباط مرکز رشد و فناوری، آزمایشگاه‌ها، هسته‌ها و گروه‌های فناور و مرکز. تحقیقات غشاء واحد با صنایع مرتبط را شامل می‌شود.

اخذ استانداردهای لازم برای آزمایشگاه‌ها، هسته‌ها و گروه‌های فناور مرکز رشد و فناوری و مرکز تحقیقات غشاء، ایجاد بانک اطلاعاتی و شبکه‌سازی فارغ‌التحصیلان، ارتباط و بین مراکز علمی کشور و بین‌المللی در زمینه همکاری‌های علمی، پژوهشی، دانشجو و فناوری. و جذب فعالیت‌ها و مشاغل دانش‌بنیان و جذب ایده‌های نوآورانه و فناورانه، استفاده از طرح‌های آمایش سرزمین و برنامه‌ریزی برای نیازهای حوزه‌های مختلف، اضافه شدن رشته‌های دانشگاهی مبتنی بر آمایش سرزمین، توسعه فعالیت‌های دانشکده مهارت و کارآفرینی در سطوح، طرح‌های دانش‌بنیان مختلف. و تجاری سازی آنها، راه‌اندازی سراهای نوآوری، ایجاد خدمات منتورینگ برای مؤسسات، ایجاد صنایع خلاق، الزام به انجام امور با محوریت تربیت فرهنگی و اخلاقی و هویّت اسلامی، نهادینه شدن ارزش‌های معنوی و دینی و تمدن اسلامی از دیگر برنامه‌های روی واحد گچساران است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا