مجله نشاط

محسن‌نژاد سومین طلایی کشتی فرنگی ایران را کسب کرد

نماینده وزن ۶۰ کیلوگرم ایران به مدال طلای تورنمنت زاگرب کرواسی رسید.

به گزارش مجله آنلاین، در ادامه رقابت های روز پایانی کشتی فرنگی تورنمنت رنکینگ در زاگرب کرواسی، مهدی محسن نژاد نماینده وزن ۶۰ کیلوگرم ایران در دیدار فینال برابر نیهات ممدلی از آذربایجان به میدان رفت و در پایان مقتدرانه و با امتیاز  ۸ بر صفر به برتری رسید و صاحب مدال طلا شد.

محسن نژاد پیش از این در دور نخست استراحت کرد، سپس ۷ بر ۳ کایتو اینابا از ژاپن را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۸ بر صفر لی گیو سائو از چین را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. محسن نژاد در نیمه نهایی نیز ۷ بر صفر مقابل مایتو کاوانا از ژاپن پیروز شد و به فینال رسید.

امیررضا ده‌بزرگی دیگر نماینده ایران در این وزن در مبارزه نخست با نتیجه ۹ بر صفر راندون میراندا از آمریکا را مغلوب کرد اما در دومین مبارزه مقابل رضوان آرنات از رومانی با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.

دقایقی پیش نیز پویا دادمرز و محمدمهدی جواهری به ترتیب صاحب مدال های طلا و برنز وزن ۵۵ کیلوگرم این رقابت ها شدند.

در دو روز گذشته نیز محمدعلی گرایی به مدال طلای وزن ۷۷ کیلوگرم دست یافت، عارف محمدی در ۶۳ ، رضا عباسی در ۶۷ و ناصر علیزاده در وزن ۸۷ کیلوگرم به مدال نقره رسیدند و ایمان محمدی و امین کاویانی نژاد نیز به مدال برنز دست یافتند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا