مجله کسب و کارمجله نشاط

بهترین سایت خرید یوسی پابجی موبایل

همه چیز درباره بازی پابجی موبایل و نحوه خرید یوسی پابجی موبایل

امروزه بازی‌های زیادی در بین جوانان و نوجوانان در حال گسترش می‌باشد که سرگرمی را برای‌شان رقم می‌زند. بعضی از این بازی‌ها در مقایسه با بازی‌های دیگر دارای محبوبیت بیشتری می‌باشند، مانند بازی پابجی که نسخه موبایل آن ساخته شده است و محصولی متفاوت با تکنولوژی بالا از آن وجود دارد. اما نکته‌ای که اهمیت دارد این است که خرید یوسی پابجی موبایل چیست؟ قیمت یوسی پابجی موبایل چقدر است؟ یوسی پابجی ارزان موبایل را از کجا تهیه کنیم؟ این‌ها سوالاتی هستند که در ادامه به هریک از آن‌ها می‌پردازیم.

خرید ۳۰۰ یوسی رایگان | خرید یوسی ارزان در ایران

معرفی بازی پابجی موبایل

این بازی در سال ۲۰۱۷ به ‌‌پدیده‌ٔ جهانی تبدیل شد. همچنین این بایز کاملا رایگان می‌باشد. شرکت سازنده‌ٔ آن، این بازی را هم برای سیستم‌های اندروید و هم سیستم‌های آیواس و پلی‌استیشن و …طراحی کرده است تا علاقه‌مندان به این بازی، آن را به راحتی بتوانند نصب و بازی کنند. سبک این بازی سبکی اکشن است و بازیکنان این بازی باید در فضایی قرار گیرند که به مبارزه بپردازند و از خود دفاع کنند. شرکتی که این بازی را ساخت و طراحی کرده است، شرکتی می‌باشد که در زیرمجموعه‌ شرکت بلوهول در کره‌ جنوبی قرار گرفته است و دارای شش مدرک بین المللی می‌باشد.

سلاح‌های بازی پابجی موبایل

در ادامه باید شناخت کاملی از تمامی سلاح‌های موجود در بازی و همچنین نقطه ضعف و قوت آن بدانید زیرا انتخاب درست سلاح‌ها یعنی انتخاب درست یار و یاور شما در بازی که بقای شما را برای‌تان رقم می‌زند. مهارت و استعداد شما در این بازی قرار است برگ برنده‌ای برای پیروزی شما باشد، بنابراین باید حواس خود را تماماً جمع کنید. سلاح‌های یوسی پابجی موبایل به چند دسته تقسیم‌بندی می‌شوند که عبارت اند از تک تیرانداز و رایفل‌ها، شاتگان‌ها، تپانچه‌ها و … است که البته هریک از آن‍‌ها تفاوت زیادی با یکدیگر دارند. تپانچه‌ها و هفت‌تیرها راحت‌ترین سلاح‌هایی هستند که می‌توانید در بازی آن‌ها را پیدا و انتخاب کنید. انتخاب این سلاح‌ها باعث نمی‌شود که سلاح دیگری را نگیرید چون جایگاه خودش را حفظ می‌کند و در ابتدای بازی کاربرد چندانی ندارد. برخی از این اسلحه‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

معرفی سلاح‌های بازی پابجی

 • گلوله کالیبر ۴۵، جز هفت تیرهای قدیمی و کهنه به حساب می‌آید که سرعت شلیکش کم و خشاب‌هایش کوچک‌تر است. اما همین سلاح قدیمی می‌تواند مرگ و زندگی را در بازی به دنبال داشته باشد.
 • گلوله ۹ میلی‌متری که قدرت زیادی ندارد اما سرعت شلیک و نفوذش بالا است و برای کشتن حریفان نیمه‌جان و میخکوب کردن دشمن استفاده می‌شود.

دو مورد از هفت‌تیرها را برای‌تان مثال زدیم و در ادامه دو مورد از مسلسل‌ها را مثال می‌زنیم: مسلسل‌ها بسیار سریع، تند و سبک هستند و زود جان شما را حفظ می‌کنند. برای نبردهای نزدیک است و مسافت خیلی دور همان هفت‌تیراندازها مناسب هستند.

 • وکتور، قدرت نسبتا خوب و سرعت شلیک بالا و لگد کم، اما در خشاب آن تنها سیزده گلوله جای می‌گیرد. شما باید سعی کنید دست‌تان را روی ماشه نگه ندارید چون زود تمام می‌شود.
 • میکرویوزی پابجی، برای بازیکن‌هایی که دارای جلیقه ضدگلوله هستند، قدرت کافی ندارد. اما برای رگبار بستن بازیکن سرگردان عالی می‌باشد.

کاراکترها و شخصیت‌های بازی پابجی موبایل

هر کدام از کاراکتر و شخصیت‌های یوسی پابجی موبایل توانایی‌های مخصوص خود را دارند که شما با توجه به توانایی‌های آن‌ها، انتخاب می‌کنید که با کدام‌شان وارد نبرد شوید. این بازی دارای چهار شخصیت می‌باشد که در آپدیت جدید شخصیت زن هم به آن اضافه شده است. این شخصیت‌ها عبارت اند از:

شخصیت اول | ویکتور

خاص‌ترین شخصیت ویکتور است که اولین شخصیت مهم و خط ویژه بازی است. این بازیکن را می‌توان همه به صورت رایگان انتخاب کنند. او دارای چت صوتی ویژه است و همچنین دارای توانایی کاهش ده درصدی زمان بارگیری برای رسیدن به سطح ۹ می‌باشد.

شخصیت دوم | سارا

سارا تنها شخصیت مونث در پابجی است که توانایی این را دارد که وسیله نقلیه را تقویت کند. در آپدیت کامل، او می‌تواند مقاومت وسیله نقلیه پابجی را ده درصد افزایش دهد، برای گرفتن و انتخاب سارا باید ۶۰۰ یوسی یا ۶۰۰ کوپن شخصیت پرداخت کنید چون رایگان نیست.

شخصیت سوم | کارلو

شخصیت جذاب پابجی است که نقطه قوت آن چهره قوی آن می‌باشد. چون ظاهری فشن و مدل موهای جذابی دارد که طرفداران زیادی پیدا کرده است. او وقتی به سطح ۹ برسد می‌تواند ۲۴ درصد آسیب سقوط را کم کند. او مانند سارا رایگان نیست و باید برایش ۱۲۰۰ کوپن شخصیت و یوسی پرداخت کنید.

شخصیت چهارم | اندی

این شخصیت در پی آپدیت می‌تواند شلیک اسلحه و سرعت کشیدن آن را ۱۶ درصد بیشتر کند. اگر این شخصیت را می‌خواهید باید همانند کارلو و سارا ، ۱۲۰۰ یوسی یا کوپن شخصیت پرداخت کنید. تنها کاراکتر رایگان بازی ویکتور می‌باشد.

امکانات و قابلیت‌های بازی پابجی موبایل

این‌ بازی به برنامه‌ریزی و استراتژی مهمی نیاز دارد تا در شرایط مختلف ترفندهایی را استفاده کرده باشید و بتوانید در بازی برنده شوید. افراد حرفه‌ای ازاین ترفندها استفاده می‌کنند تا حریفان خود را از پیش‌رو بردارند و برد را قسمت خود کنند. کسی که تازه وارد این بازی می‌شود، نمی‌تواند امتیازهای بالایی دریافت کند و این امتیازها با استفاده از تجهیزات و امکانات بازی و قابلیت‌های موجود در آن شکل می‌گیرد.

مثلا باید قواعد مهم بازی را از جمله اندازه، موقعیت دکمه‌های بازی، فعال کردن حالت اول شخص و سوم شخص که اولین مورد برای شناسایی دشمن بهتر است. سه بخش اصلی تنظیمات مثل دوربین و ژیروسکوپ و آدی‌اِس را اگر دوست دارید می‌توانید روشن کنید. هرکاری روش‌ها و قابلیت‌های خود را دارد، بازی یوسی پابجی موبایل هم همین‌گونه است.

یوسی پابجی موبایل چیست؟

با استفاده از (یوسی) پابجی موبایل می‌توانید سطح بازی خودتان را بالاتر ببرید و طعم شیرین هیجان این بازی خاص و منحصربه‌فرد را چندین برابر کنید. چرا که پابجی یک بازی سطحی می‌باشد که آیتم‌ها و امکاناتی برای بازیکنان دارد که می‌توانند با خرید یوسی پابجی موبایل، یعنی پول ناشناخته یا ارز بازی، مزیت و قابلیت‌های بهتری را برخوردار شوید. چون به بازیکن این امکان را می‌دهد که ابزار و کالاهایی مانند لباس‌های خریداری شده را از فروشگاه تهیه کند. خوبی آن این است که با خرید یوسی یا پول، شما می‌توانید آن را به هر دوست یا بازیکنی که دوست دارید انتقال بدهید.

چرا باید یوسی پابجی موبایل بخریم!؟

خرید یوسی روشی مناسب برای شیوه‌های موجود در بازی ازجمله تهیه امکانات و آیتم‌های بازی و خرید پیشرفته‌تر بازی به حساب می‌آید. یعنی راحت‌تر می‌توانید از امکانات خوب و عالی بهره‌مند شوید. حتی می‌توانید کالاهای ذخیره شده در فروشگاه را با یوسی، مستقیما تهیه کنید. این بازی‌ها دارای فروشگاه درون‌برنامه‌ای می‌باشند که در آن لباس، کلاه، پوسته وسیله نقلیه، شلوار و … موجود است که تنها به واسطه تأییدیه یوسی ممکن است بتوانید خریداری کنید. با خرید این کالاها رنگ و بوی بهتری به بازی بخشیده می‌شود و شما با هیجان بیشتری بازی را در دست می‌گیرید.

حرفه‌ای شدن با انواع تکنیک‌های یوسی پابجی موبایل

برای برنده شدن در این بازی، ترفندهایی وجود دارد که شاید شما زیاد از آن‌ها سر درنیاورید. چند نکته از آن‌ها را ما در ادامه به شما می‌گوییم که تجربه بازی یوسی پابجی موبایل بهتری را در پیش داشته باشید.

نکنیک اول برای یوسی پابجی موبایل

یکی از آن‌ها این است که بهترین منطقه فرود را شناسایی کنید مثلا قبل از اینکه در جزیره، جاده و… فرود بیایید، باید ببینید کسی در آن منطقه حضور نداشته باشد. اگر به صورت تک نفره بازی می‌کنید در منطقه لوت فرود بیایید و اگر کسی صدای شما را شنید دور شوید و به دنبال اسلحه باشید.

نکنیک دوم برای یوسی پابجی موبایل

در این بازی باید خیلی دقت داشته باشید تا وقتی وارد فضای بسته شدید، اتفاقی در آنجا رخ ندهد و اگر درها باز بودند یعنی کسی در آنجا بوده یا هست. در انتخاب تفنگ هم، سعی کنید بهترین آن‌ها را مانند شاتگان‌ها انتخاب کنید که از نزدیک تیراندازی کنید. زیگ‌زاگی حرکت کنید، جلیقه به تن کنید و با فکر بازی را ادامه دهید.

قیمت یوسی پابجی موبایل

در بعضی از سایت‌ها نحوه خرید یوسی یا ارز، جهت پرکردن اطلاعات  و … را راهنمایی کرده‌اند. قیمت یوسی پابجی موبایل به قیمت دلار بستگی دارد، یعنی با افزایش یا کاهش قیمت دلار، قیمت یوسی پابجی ارزان موبایل هم تغییر می‌کند. درواقع قیمت دقیقی از آن جایی نوشته نشده است. چرا که قیمت آن، کم و زیاد می‌شود. همچنین سعی کنید یوسی پابجی ارزان موبایل را در اختیار خود قرار دهید.

نکات مهم قبل از شروع به نصب و انجام بازی پابجی

اگر برای دفعه اولی است که شما می‌خواهید این بازی را شروع و تجربه کنید، باید بدانید که هدف اصلی این بازی این است که زنده بمانید. این بازی طبق یک نقشهٔ بزرگ شروع شده است. وقتی وارد آن می‌شوید، نقشهٔ آن کم‌کم کوچک‌تر می‌شود که بازیکن‌ها زودتر به هم‌دیگر برسند و مبارزه کنند، یعنی پیدا کردن همدیگر برای‌شان راحت باشد. شما و ۹۹ نفر دیگر بعد از اینکه با هواپیما با چتر نجات فرود آمدید، به شکل تک نفره، تیمی دو یا چهار نفره با هم مبارزه می‌کنید.

اما شما که اول بازی سلاحی ندارید، بعد فرود باید به دنبال جعبه و خانه‌ها بروید تا تجهیزات و سلاح خودتان را پیدا کنید. سعی کنید اول خودتان را تجهیز کنید و بعد تیراندازی خود را شروع کنید. همچنین در یک منطقه ثابت قرار نگیرید که شما را هدف بگیرند و بزنند. وقتی در منطقه خود قرار گرفتید تیراندازی کنید و حواستان به نقشه باشد. باید قایم شوید و زیرچشمی نگاه کنید که حریفان شما کجا قرار دارند.

سیستم‌های مورد نیاز برای نصب و اجرای بازی

اگر فکر می‌کنید که علاقه‌مند به بازی‌های پابجی روی رزولوشن هستید، باید سیستم یا سخت‌افزار و مانیتور یا نمایشگری داشته باشید که بتواند از رزولوشن، تعداد پیکسل و سنگینی رندر تکسچرهای بازی پشتیبانی کند و باگ محصول موردنظر را برایتان اجرا کند تا لذت ببرید. حداقل سیستم مورد نیاز:

 • سیستم عامل: ویندوز ۷/۸/۱۰ ۶۴ بیت
 • پردازنده : Intel i5-4430 / AMD FX-6300
 • رم: ۸ گیگابایت
 • NVIDIA GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370
 • گرافیک: ۲ گیگابایت
 • فضای مورد نیاز : ۳۰ گیگابایت

این حداقل مشخصه‌ها برای اجرای بازی می‌باشد و چون حداقل است پس خیلی نرم و روان نمی‌باشد.

 • نسخه اندروید: اندروید ۵٫۱ و بالاتر – ۶۴ بیتی
 • رم:۲ گیگ (حداقل)
 • (حداقل سیستم برای بازی پابجی در آ یو اس)
 • نسخه آ یو اس ۹
 • رم: ۱ گیگ (حداقل)

روش‌های خرید یوسی پابجی موبایل

اگر برایتان جای سوال است که چگونه یوسی پابجی موبایل خود را تهیه کنید، باید بگوییم که عمومی‌ترین و اصلی‌ترین منبع برای خرید یوسی در دنیای دیجیتال، فروشگاه درون خود برنامه‌ پابجی موبایل است. چون کاربران آن می‌توانند در این فروشگاه بسته‌هایی را تهیه کنند که در آن یوسی مورد علاقه‌شان وجود دارد و خودشان آن را انتخاب می‌کنند و گزینه دلخواه را خریداری می‌کنند. البته این امکان برای کاربران ایرانی وجود ندارد. چون تمامی خریدهای آنلاین بین‌المللی ما، نیاز به پرداخت مبلغ و انتقال وجه به حساب بانکی خارجی دارد.

 از آنجایی که کاربران ایرانی به حساب‌های بانکی بین‌المللی همانند پی‌پال و … دسترسی ندارند، پس نمی‌توانند به صورت آنلاین و بین‌المللی خرید کنند. البته برخی از صرافی‌های معتبر در حوزه تبدیل مبالغ به ارز خارجی و انتقال وجه به حساب‌های بانکی معتبر فعال هستند و استفاده از این صرافی‌ها می‌تواند برای خرید یوسی روشی کاربردی باشد. اما هزینه‌ بسیار بالا و کارمزد واسطه‌ها مشکلی است که صراف‌‌ها کارمزدهای زیادی از مشتریان خود دریافت می‌کنند و در بیشتر مواقع امکان  خرید یوسی از طریق آن‌ها چندان معقول نیست.

بهترین روش خرید یوسی پابجی موبایل

برای خرید یوسی راه‌های دیگری هم مانند فروشگاه آنلاین و شرکت ‌های رسمی ثبت شده در ایران که فعالیت می‌کنند، وجود دارند. می‌توانید به آن‌ها در حوزه خدمات درون برنامه‌ای پابجی موبایل اطمینان داشته باشید. می‌توانید (خرید گیفت کارت یوسی پابجی موبایل) داشته باشید. در آن بسته‌های حاوی آیتم‌های مشخص و تعیین شده‌ای است که می‌توانی با خرید گیفت کارت، تمامی این آیتم‌ها را برای خود کنید. اما نمی‌توانید به آیتم‌های دلخواه خود و خاص داخل گیفت کارت به صورت تکی دسترسی پیدا کنید چون با هم خریداری کرده‌اید. همچنین روش‌های دیگر خرید یوسی از وب سایت خارجی، ایرانی و … است.

دکمه بازگشت به بالا