مجله هنری و فرهنگ

مسابقات نوروز جوابی است به رسانه های غربی که ایران را تخریب می کنند

اعلام آخرین وضعیت جسمانی وزیر ورزش

معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در مورد افتتاح مسابقات بین المللی نوروزگاه صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزای آنا، سید محمد پولادگر درباره مراسم بین المللی نوروز گفت:امروز افتتاحیه بازی‌های بین المللی نوروز است و این رقابت‌ها با حضور ۲۲ کشور و ۳۷۸ ورزشکار خارجی در ۹ رشته ورزشی شروع می‌شود. به هر حال نوروز آیین باستانی ما ایرانیان است و چند کشور هم در این زمینه با ما مشترک هستند.

وی افزود: امیدوارم این مسابقات سر آغازی باشد برای دوره‌هایی که در آینده برگزار خواهیم کرد.توانمندی ایران در برگزاری فنی و چه برگزاری مسابقات نشان خواهد داد که می‌توانیم سال‌های آینده با شکوه‌تر و تعداد کشور‌های بیشتری این رویداد را برگزار کنیم. 

معاون توسعه قهرمانی وزارت ورزش ادامه داد: در این روز‌هایی که رسانه‌های غربی به شدت در حال تخریب ما هستند و وضعیت‌ما را ناامن‌ نشان‌می دهند حضور این کشور‌ها و برگزاری این رویداد می‌تواند جوابی باشد برای کشور‌های جهان مبنی بر امنیت و استقرار ثبات نظام ما و همچنین مردم عزیزان که همواره با شادابی مشغول به فعالیت هستند.

پولادگر درباره غیبت وزیر ورزش در این رویداد گفت: من دقایقی پیش با وزیر ورزش صحبت کردم و هنوز مقداری ریه اش دچار ناراحتی است و شرایط حضور را نداشت هرچند که علاقه‌مند بود در مراسم افتتاحیه باشد، ولی دکتر این اجازه را به او نداد. امیدارم سلامتی او دوباره بازگردد و حضور ارزشمندشان را در این رویداد‌ها کنار خودمان داشته باشیم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا