نماد سایت مجله آنلاین

هت تریک در قاره کهن/ امیر سرخوش بر بام اسنوکر آسیا ایستاد

هت تریک در قاره کهن/ امیر سرخوش بر بام اسنوکر آسیا ایستاد

هت تریک در قاره کهن/ امیر سرخوش بر بام اسنوکر آسیا ایستاد

امیر سرخوش برای سومین بار بر بام اسنوکر آسیا ایستاد.

به گزارش خبرگزاری مجله آنلاین، مسابقات اسنوکر قهرمانی آسیا به مدت شش روز از ۲۰ لغایت ۲۵ اسفندماه ۱۴۰۱ با حضور نمایندگان ۲۵ کشور به میزبانی کشور قطر و در شهر دوحه برگزار شد که عصر امروز ۲۵ اسفندماه ۱۴۰۱ در دیدار نهایی امیر سرخوش با برتری ۵ بر ۱ مقابل لئونگ از کشور مالزی موفق شد به برای سومین بار به عنوان قهرمانی اسنوکر آسیا دست پیدا کند.

سرخوش پیش از این در مرحله گروهی یازان الحداد (سوریه) را ۴ بر ۰ شکست داد، تامر المصری (اردن) را ۴بر ۱ و عیسی علی الهاشمی (امارات) را ۴ بر ۲ از پیش روی برداشت تا به عنوان سرگروه به دور بعدی مسابقات راه پیدا کند.

در ادامه نیز به دلیل تفاضل فریم موفق شد به صورت مستقیم در جمع ۱۶ نفر برتر حضور پیدا کند و صالح محمد از افغانستان را ۴ بر ۲ از پیش روی بردارد و در یک چهارم نهایی نیز موفق شد نماینده کشور هنگ کنگ را شکست دهد و مقتدرانه به جمع ۴ نفر برتر راه پیدا کند.

او در نیمه نهایی نیز چادا نماینده کشور هند را شکست داد و برای پنجمین بار به فینال این رقابت ها رسید. سرخوش پش از این ۲ بار عنوان قهرمانی آسیا را کسب کرده بود که امروز موفق شد سومین قهرمانی خود در آسیا را جشن بگیرد.


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

خروج از نسخه موبایل