مجله نشاط

جشنواره گل النصر با دبل رونالدو

آفتاب‌‌نیوز :

دیدار تیم‌های العداله و النصر در چارچوب هفته بیست‌ودوم رقابت‌های فوتبال لیگ حرفه‌ای عربستان از ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه در شهر هفوف برگزار شد که در نهایت این دیدار با برتری ۵ بر صفر النصر به پایان رسید.

تیم فوتبال النصر عربستان که در این فصل با قراردادی سرسام‌آور کریستیانو رونالدو را به عربستان آورده در کورسی جذاب برای فتح لیگ برتر عربستان با الاتحاد قرار دارد.

کریستیانو رونالدو موفق شد در دقیقه ۴۰ از روی نقطه پنالتی گل اول النصر را به ثمر برساند. رونالدو توانست با این گل تعداد گل‌های خود را برای النصر ۲ رقمی کند.

اندرسون تالیسکا روی پاس عبدالله الامری موفق شد در دقیقه ۵ گل دوم را وارد دروازه العداله کند. در دقیقه ۶۶ یک‌بار دیگر رونالدو موفق شد روی پاس تالیسکا یک گل دیدنی را به ثمر برساند تا اختلاف به ۳ گل افزایش پیدا کند.

در دقیقه ۷۸ نوبت به دبل اندرسون تالیسکا رسید که روی پاس یحیی گل چهارم را به ثمر برساند. این پایان کار نبود و یحیی موفق شد در دقیقه ۸+۹۰ گل پنجم را به ثمر برساند و در نهایت این دیدار با برتری ۵ بر صفر النصر به پایان رسید.

الاتحاد صدرنشین نیز موفق شد درخانه با نتیجه ۳ بر صفر ضمک را مغلوب کند تا فاصله یک امتیازی خود را با النصر حفظ کند.

در نهایت با این نتایج النصر با ۵۲ امتیاز در رتبه دوم قرار گرفت و در مقابل العداله با ۱۷ امتیاز در رتبه پانزدهم ایستاد تا یک قدم دیگر به سقوط نزدیک‌تر شود.

دکمه بازگشت به بالا