نماد سایت مجله آنلاین

حماسه آزادسازی خرمشهر و مقاومت مردم دزفول برگ زرینی در دفتر دفاع مقدس است

حماسه آزادسازی خرمشهر و مقاومت مردم دزفول برگ زرینی در دفتر دفاع مقدس است

مخبر:

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: آزادسازی خرمشهر پس از ماه‌ها مقاومت و نیز پایمردی و پایداری دزفول در هجوم همه جانبه دشمن بعثی، اوراق زرینی از دفتر دفاع مقدس است که هیچ گاه کهنه نمی‌شود.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور در پیامی برای روزهای سوم و چهارم خرداد به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر و حماسه مردم دزفول پایمردی و پایداری یادگاران دفاع مقدس را ستود.

متن پیام او بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در برگ های بهاری تقویم، سوم و چهارم خرداد ماه با نام دو شهر ایران اسلامی و خوزستان عزیز گره خورده است که برای همه هموطنان یادآور پایداری، مقاومت و نماد ایثار و دلاوری است. خرمشهر و دزفول در جغرافیای ایران زمین، تاریخی را رقم زده اند که الگویی جاودانه برای همه نسل ها می تواند قرار بگیرد.

آزادسازی خرمشهر پس از ماه ها مقاومت و نیز پایمردی و پایداری دزفول در هجوم همه جانبه دشمن بعثی، اوراق زرینی از دفتر دفاع مقدس است که هیچ گاه کهنه نمی شود.

یاد و نام دلاورمردان آن دوران شورانگیز را پاس می دارم و بر همه شهیدان، جانبازان و ایثارگران میهن و همچنین یادگاران و خانواده های معظم ایشان درود می فرستم. امید که از رهروان راه شان باشیم.

محمد مخبر

معاون اول رئیس‌جمهور

خروج از نسخه موبایل