مجله نشاط

کار سخت استقلال برای حفظ ۶ بازیکن سرشناس

آفتاب‌‌نیوز :

استقلال ابتداباید با بازیکنان فعلی خود تسویه حساب کند و سپس نسبت به عقد قرارداد با بازیکنان جدید اقدام نماید. در حال حاضر قرارداد ۶ بازیکن یعنی حسینی، مرادمند، سلمانی، غلامی، قایدی و محبی با استقلال تمام شده و باشگاه استقلال باید وضعیت آن‌ها را مشخص کند.

طبق شنیده‌های ما امثال محبی و حسینی و مرادمند و… دوست دارند در استقلال بمانند، اما مثلا حفظ محبی هزینه‌های زیادی دارد. از طرفی استقلال حتما باید چند بازیکن جدید هم بخرد و تیمش را برای فصل جدید تقویت کند. البته همه این‌ها مستلزم انتخاب سرمربی جدید است تا او خودش تیم را ببندد. حجت کریمی قصد دارد به زودی سرمربی جدید استقلال را انتخاب کند تا او نسبت به بستن تیم اقدام کند و اتفاقات پارسال که ساپینتو خودش تیم را نبست، تکرار نشود. 

استقلال البته چند بازیکن را هم نمی‌خواهد، اما مشکل اینجاست که بعضی از آن‌ها قرارداد دارند. در یک مورد خاص قرارداد یک بازیکن همیشه ذخیره به مدت سه سال تمدید شده است!

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا