مجله جامعه

«ما با طبیعتیم» از اراضی عباس‌آباد آغاز شد

«ما با طبیعتیم» از اراضی عباس‌آباد آغاز شد

رالی تور گردشگری خانوادگی تهران – ساری با شعار «ما با طبیعتیم» صبح امروز (9 شهریورماه) از منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری مجله آنلاین، این رالی تور تفریحی با هدف ترویج سفرهای مسئولانه و ایمن، توسعه فعالیت‌های اتومبیلرانی در کشور، ایجاد شور و نشاط اجتماعی، توسعه فرهنگ رانندگی ایمن و حفاظت از محیط زیست و همچنین معرفی مسیرهای جدید گردشگری در ایران، از منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد در تهران به مقصد ساری آغاز شد.

رالی تور گردشگری تهران- ساری روز جمعه 10 شهریور ماه با معرفی برگزیدگان در منطقه بادله ساری به پایان می‌رسد.

ملاک انتخاب برترین‌ها در این برنامه شامل کمترین امتیاز منفی ثبت شده توسط داوران مستقر در ایستگاه‌های کنترل، میزان رعایت اصول صحیح رانندگی، احترام به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، نحوه عملکرد شرکت کنندگان در موقعیت‌های مختلف، شیوه نقشه خوانی و مهارت مسیریابی و محاسبات دقیق به منظور رسیدن به موقع به ایستگاه‌ها می‌شود.

دوره آموزشی این تور با حضور شرکت‌کنندگان روز چهارشنبه (8 شهریور ماه) در خانه شعر و ادبیات برگزار شد. 

طبق تفاهم نامه منعقد شده بین کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی و منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد، رالی‌های گردشگری و خانوادگی بسیاری از جمله رالی خودروهای کلاسیک و همگانی و رالی تور گردشگری-خانوادگی بین‌المللی «کمپر و کاروان» از اراضی عباس‌آباد برگزار شده است. 

انتهای پیام/

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

گروه تحریریه اجتماعی

پژوهشگر مسائل اجتماعی با تمرکز بر تحولات سیاسی و نقش آن در جامعه. مقالات کوتاه و تحلیلی درباره مسائل سیاسی فعلی.
دکمه بازگشت به بالا