مجله نشاط

نهایت استفاده را از هوش‌مان بردیم و برنده دربی شدیم/ زور با بازیکنان و مدیربرنامه‌های‌شان است!

 ویسی: نهایت استفاده را از هوش‌مان بردیم و برنده دربی شدیم/ زور با بازیکنان و مدیربرنامه‌های‌شان است!

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با ابراز خرسندی از برتری در دربی خوزستان گفت، شاگردانش با تکیه بر هوش خود فاتح این مسابقه شده‌اند.

به گزارش مجله آنلاین، عبدالله ویسی پس از برتری 2 بر یک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان مقابل فولاد خوزستان در هفته دوم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: همانطور که قبل از بازی گفته بودم، بازی پراسترسی برای هر دو تیم بود. با توجه به شکست هفته گذشته، آنها دنبال برد بودند. ما بسیار باهوش بودیم و نهایت استفاده را بردیم از هوشی که بچه‌ها گذاشتند. در خیلی از دقایق بازی سَر بودیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. مردم خوزستان از دربی هجومی لذت بردند و امیدوارم در آینده تیم‌های خوزستانی موفق باشند.

وی در مورد جنجال‌های بازی بعد از گلی که نفت به ثمر رساند و داور مردود اعلام کرد، گفت: داور در همه جای دنیا اشتباه می‌کند. این حرف من به خاطر برد امشب نیست. در هتل به داور گفتم ما برای اوت دعوا نمی‌کنیم، اما در مورد گلی که زدیم داور باید زودتر سوت می‌زد و کمک‌های او کمک می‌کردند. بازی پراسترس و حساس بود. همیشه تیم‌های اهواز و آبادان جنگ‌هایی در زمین بازی داشته و کُری‌هایی دارند و این باعث می‌شود چنین جوی به وجود بیاید. در اواخر بازی می‌توانستیم از ضدحملات استفاده کنیم، ولی این اتفاق نیفتاد و دقیقه 7+90 خوش‌شانس بودیم که بازی به تساوی کشیده نشد. با بازیکنان صحبت می‌کنیم که دیگر چنین اتفاقی نیفتد.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درباره شرایط تیمش تصریح کرد: هفته دوم است و در بازی قبل گفتم با یک باخت نمی‌میریم و با یک برد نیز نمی‌گویند قهرمان شده‌اید. همه تیم‌ها کار دارند. در چهار پنج هفته اول تیم‌ها شکل خودشان را پیدا نکرده‌اند.

ویسی راجع به نقل‌وانتقالات و قیمت‌های کاذب برخی از بازیکنان نیز خاطر نشان کرد: با بازیکنان درباره قیمت‌های‌شان صحبت کردم. بازیکنی که سال گذشته یک قیمت داشت، الان شاید 50 برابر شده است. آنها می‌گویند ماشینی که 100 میلیون تومان قیمت داشت الان یک میلیارد و 500 میلیون تومان شده است. آیا حقوق کسی که 14 میلیون تومان بوده، افزایش یافته است؟ این چیزها در مملکت ما وجود دارد. زور با بازیکنان و مدیربرنامه‌های‌شان است، ولی ما وارد این بازی‌ها نشدیم و بازیکنان‌مان را با قیمت‌هایی که می‌خواستیم گرفتیم، هر چند در مجموع می‌توانستیم بهتر کار کنیم.

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا