مجله نشاط

شادی گل معنادار طارمی/ مهدی جواب منتقدان را داد!

به گزارش خبرگزاری مجله آنلاین؛ حملات تند به مهدی طارمی این بار فدراسیون فوتبال را هم مجبور به واکنش کرد اما به نظر می‌رسد مهدی طارمی به خوبی از پس منتقدینش برمی‌آید و لحظاتی پیش به خوبی جواب مخالفان و حملات تند را داد. او بعد از باز کردن دروازه تیم استرلا به هنگام شادی گل علامت سکوت را به تصویر کشید. به این معنی که از مخالفان خود خواست سکوت اختیار کنند.

اینطورنیست مهدی طارمی در جریان بازی تنها در اندیشه گرفتن پنالتی باشد. این تنها یکی از هنرهای او در بازی است. او در جریان بازی‌ها بارها و بارها گل زده است و همیشه تعداد گل‌هایش در جریان بازی بیشتر از پنالتی‌هایی بوده که گرفته است. هر بازیکن دیگری هم جای مهدی طارمی بود از این هنر خود چشم پوشی نمی‌کرد.

مهدی طارمی آخرین فصل حضور خود را درپورتو و لیگ برتر پرتغال سپری می‌کند و بی شک در ماه‌های آینده شاهد عقد قرارداد او با یکی از تیم‌های مطرح ایتالیا خواهیم بود.

251251

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا