تمدید قرارداد باشگاه نوا آمل با سرمربی قهرمان لیگ برتر فوتسال زنان

مجله آنلاین/مازندران مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولادین ذوب آمل، از قطعی شدن حضور تیم نوا آمل درسوپر لیگ فوتسال بانوان کشور با تمدید قرارداد سرمربی فصل گذشته این تیم که قهرمانی لیگ برتر را برای این باشگاه کسب کرده بود، خبر داد.

بابک بهمنی سه شنبه شب ۲ آبان ماه در یک نشست خبری با خبرنگاران گفت: با تصمیم هیات مدیره باشگاه فولادین ذوب آمل، ” فاطمه جانعلی پور” سرمربی فصل گذشته تیم نوا آمل که زیرمجموعه این باشگاه است و موفق به کسب مقام قهرمانی با این تیم در لیگ برترفوتسال بانوان باشگاه‌های کشور و صعود به سوپر لیگ در فصل جدید شده، برای یک فصل دیگر تمدید شد.

وی افزود: علاوه بر ثبت قرارداد سرمربی تیم، با ۱۰ بازیکن فصل گذشته و تازه وارد نیز قرارداد جدیدی بسته شد.

سنگ اندازی‌های حاشیه‌سازان برای عدم تیمداری!

مدیرعامل باشگاه فولادین ذوب آمل، تاخیر در اعلام رسمی حضور تیم نوا آمل در سوپر لیگ فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور را وجود برخی حاشیه‌ها از سوی برخی افراد و منفعت طلب اعلام کرد و ادامه داد: برخی‌ها به دنبال شرکت نکردن تیم نوا آمل در سوپر لیگ فوتسال کشور و انتقال سهیمه شهرستان آمل به شهرهای دیگر و حتی خارج از استان بودند.

بهمنی با اشاره به اینکه تیم نوا آمل تنها نماینده فوتسال بانوان استان‌های شمالی کشور در سوپر لیگ کشور است، اضافه کرد، خوشبختانه با نشستی که اعضای هیات مدیره باشگاه نوا آمل به همراه کادر فنی و برخی بازیکنان این تیم به همراه فرمانداروِیژه شهرستان با استاندار مازندران داشتیم، اعلام رسمی و موضع حمایتی استاندار مازندران از تیم فوتسال بانوان و همچنین مجموعه تولیدی فولادین ذوب آمل، باعث ایجاد انگیزه در بین مدیران کارخانه تولید و نیز مصمم‌تر شدن به حضور پرقدرت در فصل جدید مسابقات شد.

وی اضافه کرد، حمایت از واحدهای تولیدی بخش خصوصی از جمله شرکت کاله، هراز و فولادین ذوب آمل که حداقل نیروهای آن از ۲هزار نفر به بالا هست، باید حمایت همه جانبه و تقویت شوند تا به واسطه این حمایت‌ها در قبال ایجاد مشوق‌های حمایتی باعث حضور در فعالیت‌های اجتماعی و ورزشی از سوی این واحدها خواهد شد.

هدف نوا آمل، تکرار شگفتی سازی در فوتسال زنان

مدیرعامل باشگاه فولادین ذوب آمل ادامه داد: خوشبختانه استاندار مازندران هم در دیدار گذشته با عوامل باشگاه، قول رسیدگی به مشکلات و در خواست‌های مدیران کارخانه فولادین ذوب را دادند و این دلگرمی باعث حمایت دوباره این مجموعه از تیم فوتسال بانوان نوای آمل که زیر مجموعه این کارخانه است، شد.

بهمنی افزود: هدف مجموعه باشگاه فولادین ذوب آمل، حمایت ویژه و حداکثری از تیم فوتسال نوا آمل در فصل جدید مسابقات است و اعلام کردیم به بازیکنان و کادر فنی این تیم که اگر قهرمانی لیگ برتر را در سوپر لیگ نیز تکرارکنید، پاداش ویژه‌ای دریافت خواهید کرد.

وی اضافه کرد، هرچند تیم دیر بسته و روانه مسابقات خواهد شد، اما هم کادر فنی و بازیکنان در فصل گذشته در کنار هم در مسابقات لیگ برترحضور و شناخت خوبی ازعملکرد یکدیگر دارند و قطعا بعد از هفته‌های ابتدایی لیگ، روند تیم منسجم‌تر خواهد شد.

تیم صنایع آشامیدنی نوا آمل در مسابقات فصل گذشته لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور برای نخستین بار در تاریخ فوتسال مازندران به مقام قهرمانی دست یافت و جواز حضور در سوپر لیگ بانوان باشگاه‌های کشور را کسب کرد.

پس از کسب مقام قهرمانی این تیم تا قبل از برگزاری جلسه اعضای هیات مدیره کارخانه فولادین ذوب و اعضای باشگاه نوا آمل با استاندار مازندران، شبکه‌های اجتماعی از انصراف این تیم در فصل پیش‌رو مسابقات سوپر لیگ بانوان باشگاه‌های کشور خبر داده بودند.

فصل جدید مسابقات سوپر لیگ فوتسال زنان ایران قرار بود از روز پنجشنبه ۲۰ مهرماه  با حضور ۱۰ تیم شروع شود که با انصراف دو تیم، برگزاری این مسابقات به تعویق افتاد.

با اعلام مسئولان برگزاری این مسابقات، برنامه جدید این مسابقات در حالی با حضور هشت تیم از روزجمعه ۵ آبان شروع خواهد شد که تیم نوا آمل درهفته نخست این مسابقات در بازی بیرون از خانه میهمان تیم مدعی و پرستاره شاهین نطنز خواهد بود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا