مجله نشاط

شکست تیم ملی هندبال برابر بحرین/ ایران به المپیک نرسید – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، رقابت های هندبال انتخابی المپیک برای تیم ملی هندبال امروز سه شنبه با دیدار برابر بحرین از گروه B پیگیری شد.

در این دیدار برگزار شد، ملی پوشان هندبال ایران با نتیجه ۲۸ به ۲۴ متحمل شکست شدند. نیمه بازی نیز با شکست ۱۶ به ۱۲ تیم ایران به پایان رسیده بود.

با متحمل شدن این شکست، تیم ملی هندبال ایران از صعود به مرحله نیمه نهایی رقابت های انتخابی المپیک بازماند ضمن اینکه فرصت کسب سهمیه المپیک را هم از دست داد چراکه تنها یک تیم از این رقابت‌ها صاحب سهمیه خواهد شد.

دیدار برابر بحرین چهارمین دیدار ایران در مرحله گروهی مسابقات انتخابی المپیک در دوحه قطر بود. تیم ملی ایران پیش از این در مصاف با ژاپن شکست خورده بود اما در رقابت با کویت و قزاقستان پیروز شد. با این حال و به خاطر شکست در دیدار امروز برابر بحرین نتوانست فرصت کسب سهمیه را برای خود حفظ کند.

تیم ملی هندبال ایران باید دیدارهای خود را برای کسب رده پنجم ادامه دهد که تاثیری در وضعیت المپیکی هندبال ایران نخواهد داشت.

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا