مجله نشاط

کونته در راه بازگشت به سری آ

آفتاب‌‌نیوز :

ناپولی امروز رسما با آنتونیو کونته تماس گرفت. مذاکرات با گفت‌وگوهای مستقیم طرفین دنبال می‌شود تا سران پارتنوپی متوجه شوند آیا او می‌تواند مرد مناسبی برای جایگزینی رودی گارسیا باشد یا خیر.

هنوز تصمیم نهایی گرفته نشده است زیرا نکات بسیار مهمی وجود دارد که قبل از پیشرفت مذاکرات با کونته باید در مورد آن‌ها صحبت کرد.

به گزارش رومانو، البته صبح امروز میل اسپرت در خبری مدعی شد که گراهام پاتر، سرمربی اخراجی چلسی هم در رادار دی لورنتیس قرار گرفته و او هم یکی از گزینه‌های مالک ناپلی‌ها است.

بعد از قهرمانی ناپولی در فصل گذشته سری آ با لوچیانو اسپالتی، این مربی کهنه کار به دلیل اختلاف با دی لورینتیس از سمتش کناره‌گیری کرد و مالک ناپولی در تصمیمی عجیب رودی گارسیا، سرمربی اخراجی النصر عربستان را جایگزین اسپالتی کرد.

حالا گارسیا در ناپل روزهای تلخی را سپری می‌کند و بازیکنان تیم هم رابطه خوبی با او ندارند و همین عوامل در کنار نتایج ضعیف قهرمان سری آ باعث شده تا جایگاه گارسیا متزلزل شود و او در آستانه یک اخراج دیگر قرار بگیرد.

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا