مجله نشاط

صحبت‌های مورایس پیش از بازی با الاتحاد؛ خاطره‌بازی سرمربی سپاهان با رئال مادرید

ژوزه مورایس در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل الاتحاد عربستان اظهار کرد: دیروز به کشور عربستان آوردیم و با دریافت گل رز استقبال بسیار گرمی توسط باشگاه الاتحاد از ما شد. بعضی وقت‌ها فوتبال کمترین اهمیت را دارد و این‌که از ما در فرودگاه استقبال کردند بسیار مهم بود. الاتحاد نماینده بزرگ کشوری است که در آینده میزبان جام جهانی خواهد بود. از استقبال آن‌ها تشکر می‌کنم.

او ادامه داد: حریف ما به مرحله بعدی صعود کرده و فوتبال برای این است که بتوانیم دوست پیدا کنیم. تنها احساسات ما این شوق و شور است و نمی‌دانم فردا چه تیمی پیروز می‌شود. فوتبال احترام گذاشتن به هوادار و مردم است.

سرمربی سپاهان درباره طلسم یازده ساله سپاهان برای صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا گفت: این مساله مرا مجبور می‌کند با خودم فکر کنم. بعد به خودم می‌گویم پس من اینجا چه کار می‌کنم؟ راهیابی به مرحله بعد یک دستاورد است و اینجا آمدیم تا به هدفمان برسیم. همه درها باز است تا بتوانیم به مرحله بعد برویم. اگر انجامش دهیم خوشحال می‌شویم و اگر نه به سال بعد فکر می‌کنیم.

باید بتوانیم خودمان را وفق دهیم

سرمربی سپاهان درباره تغییر سرمربی الاتحاد و حضور گایاردو آرژانتینی روی نیمکت این تیم گفت: در فوتبال تغییرات زیادی وجود دارد. مربیان، داوران و بازیکنان تغییر می‌کنند و ما باید بتوانیم خودمان را وقف دهیم. زندگی در حال تغییر است و هیچ چیزی ثابت نیست. در فوتبال هم به همین صورت است. ما باید کار کنیم و آماده شویم و سعی کنیم در برابر تیم‌ها عملکرد خودمان را بتوانیم نشان دهیم. من این مربی را کاملا می‌شناسم.

من و گایاردو در رئال مادرید کار کردیم

او ادامه داد: من در رئال مادرید بودم و او هم زمانی در این تیم کار می‌کرد. همه چیز به رهبری‌ تیم برمی‌گردد. الاتحاد چه با نونو اسپریتو و چه بدون او همیشه الاتحاد است. من در عربستان کار کردم و می‌دانم الاتحاد چه تیمی است و چه ارزش‌هایی دارد. می‌دانم هواداران در جده چقدر این تیم را دوست دارند و ما هم می‌خواهیم با این تیم رقابت کنیم.

مورایس در رابطه با خط حمله قدرتمند تیمش و احتمال هجومی بازی کردن سپاهان گفت: یادم است الاتحاد بازیکنی به نام حامد عکیشا داشت. بازیکنان مختلفی از جمله عبدالله معیوف که بازیکنان خودم بود. ما در برابر تیمی بازی می‌کنیم که بازیکنانش را می‌شناسم. کریم بنزما در رئال مادرید سه سال با من بود و فابینیو که مورینیو او را به بزرگسالان آورد و من زمان خیلی زیادی را با او گذراندم. ژوتا و بازیکنی مثل کانته که در چلسی با هم کار کردیم. باعث افتخار است در برابر این تیم بازی کنیم. آن‌ها سخت یا آسان باکیفیت هستند و ما هم باید با کیفیت کار کنیم. فرقی ندارد چند گل می‌زنید یا می‌خورید. نمی‌دانیم چه می‌شود اما باید خوب کار کنیم.

258 258

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا