اقتصادیمجله کسب و کار

قیمت شیلنگ های هیدرولیک موجود در بازار

شیلنگ های هیدرولیک را بشناسیم

یکسری دستگاه ها و ماشین ها با سیالاتی مانند روغن و … کار می کنند یعنی برای راه اندازی این دستگاه ها و ماشین ها ما نیازمند به کارگیری برخی از سیالات در داخل آن هستیم. اینجاست که شیلنگ های هیدرولیکی وارد کار می شوند و به ما کمک میکنند امر جا به جایی و حرکت سیالات در دستگاه های وابسته به آن به راحتی انجام بگیرد. به این نوع شلنگ ها: شیلنگ های هیدرولیک می گوییم.

The price of hydraulic hoses available in the market

شیلنگ های هیدرولیک چند نوع هستند؟

این شلنگ ها در داخل بازار بر اساس نوع ساختار و کاربردشان به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند:

 • شیلنگ های اتصال فشاری: اگر دستگاه شما دارای فشاری کمتر از ۲۰ بار است و با شیلنگهایی کار می کند که نیازمند اتصالات مختلف برای متصل شدن شیلنگ به دستگاه نیست، می توانید از نوع اتصال فشاری استفاده کنید.
 • شیلنگهای اتصال فشار ضعیف
 • شیلنگهای اتصال فشار متوسط: اگر دستگاه یا ماشین شما فشاری که به شیلنگ ها وارد میکند بین ۱۰ تا ۲۵۰ بار است شما می توانید از این نوع شلنگ استفاده کنید.
 • شیلنگهای فشار بالا

مواد تشکیل دهنده شیلنگ های هیدرولیک

شیلنگ های هیدرولیکی موجود در بازار بنا به نوعشان از مواد مختلفی تشکیل شده اند که به صورت تیتروار سعی می کنیم در ادامه به برخی از آنها اشاره نماییم:

 • لاستیک مصنوعی
 • تفلو
 • پلی استر

شیلنگ های هیدرولیک از چند لایه تشکیل شده است؟

این شلنگ ها بنا به ساختار و نوع کاربرد و وظیفه ای که دارند از ۳ لایه تشکیل می شوند که مزیت سه لایه بودن این شلنگها عبارتند از:

 • مقاومت در برابر انواع فشارها
 • مقاوت و عدم واکنش با انواع سیالات
 • مقاوت در برابر انواع ضربه های بیرونی و خوردگی ها
 • مقاوت در برابر مواد شیمیایی
 • و …

در تصویر زیر شما نمونه ای از یک شیلنگ هیدرولیکی را مشاهده میکنید که لایه های آن قابل مشاهده می باشد.

قیمت انواع شیلنگ هیدرولیک

شیلنگ های هیدرولیکی موجود در بازار امروز دارای قیمت بسیاری متنوعی شده اند و جالب است بدایند که قیمت ها گاها به صورت لحظه ای تغییر می کند از این رو نمی توان قیمت دقیق در ابنجا مطرح نمود چرا که ممکن است ساعتی دیگر قیمت تغییر کند برای این امر خواهشمندیم برای دریافت و مطلع شدن از قیمت شیلنگ مورد نظرتان با ما ارتباط بگیرید.

پس از گرفتن قیمت می توانید سفارشات خود را ثبت نمایید.

نحوه خرید و فروش انواع شیلنگ هیدرولیک

برای خرید شیلنگ هیدرولیکی ما به شما یکی از بزرگترین فروشندگان این نوع شلنگ ها را در بازار معرفی می نماییم .این شرکت مبتی بر روش های روز مشتری مداری و پاسخگویی به مشتریان خود با قیمت های منحصربه فرد قادر است در هر حجمی که شما قصد خرید داشته باشید، این نوع شلنگ ها را به شما عرضه نماید. راه های ارتباطی مستقم با این شرکت در زیر برای شما درج شده است.

ب وگسترش و دخیل شدن علم در صنعت باعث استفاده روز افزون از سیالات تحت فشار برای انتقال نیرو شده است و تنها دلیل این امر، مزایای متعدد آن ها می باشد. با استفاده از شیلنگ هیدرولیک به جای نیروی مکانیکی امکان انتقال آن در مسیر های طولانی افزایش می یابد و صد البته این کار راحت تر نیز انجام می شود. قیمت شیلنگ هیدرولیک وابسته به شرایط خاص دستخوش تغییر خواهد شد. قطعا عوامل متعددی در تعیین قیمتش تاثیر گذار هستند.

قیمت شیلنگ فشار قوی هیدرولیک در بازار

همانطور که گفتیم قیمت شیلنگ هیدرولیک در بازار وابسته به شرایط خاصی می باشد. عواملی مانند: قدرت شیلنگ، حجم و سایز آن، کاربردش و… در تعین قیمتش قطعا دخیل می باشند. شیلنگ هیدرولیک ایرانی از قیمت کمتری نسبت به نسخه های خارجی و وارداتی برخوردار است و صد البته کیفیت قابل قبولی نیز دارد. در کل فروش شیلنگ هیدرولیک در نمایندگی های سراسر کشور با قیمت های متفاوتی عرضه می شود.

لیست قیمت خریدشیلنگ هیدرولیک توسط صنف مورد نظر تنظیم و تایید می گردد. صنف مربوطه با در نظر گرفتن شرایط خاص، لیستی از قیمت ها برای انواع مختلف شیلنگ هیدرولیک فشار قوی در بازار تعیین می کند و طبیعتا تمامی فروشندگان در کلیه بستر ها، موظف می باشند که به قیمت تعیین شده، محصولات خود را عرضه نمایند و هر گونه تخطی کردن از آن پیگرد قانونی دارد.

فروش شیلنگ و اتصالات فشار قوی هیدرولیک و پنوماتیک

شیلنگ های فشار قوی یکی از پر کاربرد ترین ها در صنعت و سیالات می باشند و مزیت های متعدد آن، باعث محبوبیت فوق العاده شان گردیده است.

انواع شیلنگ فشار قوی پنوماتیک از طریق نمایندگی های معتبر به فروش می رسد. برای خرید چنین کالا هایی قطعا باید به مراکز معتبر مراجعه کرد چون اگر با خرید از مرکز فروش نا معتبر، کیفیت لازم حاصل نگردد، متحمل ضرر سنگینی خواهید شد. فراموش نکنید که کیفیت شیلنگ هیدرولیک در همه فروشگاه ها با یکدیگر یکسان نیست. بنابراین خرید شیلنگ و اتصالات فشار قوی هیدرولیک و پنوماتیک را فقط از مراکز معتبر فروش بخواهید. اگر برای یافتن این مراکز با مشکل رو به رو هستید، از افراد با سابقه و با دانش در این زمینه بخواهید تا شما را راهنمایی کنند. افرادی که به طور روزانه با این مراکز سر و کار دارند قطعا می توانند مشاوره خوبی به شما بدهند.

مراکز معتبر فروش شیلنگ و اتصالات فشار قوی هیدرولیک و پنوماتیک شامل موارد زیر می شود:

 • نمایندگی های مستقیم
 • فروشگاه های فنی و صنعتی
 • فروشگاه های اینترنتی

فروش این کالا ها در سه بستر بالا انجام خواهد شد.

مرکز خرید انواع شیلنگ هیدرولیک

استفاده فراوان و کاربرد های متعدد شیلنگ های هیدرولیک در صنعت، باعث ایجاد نمایندگی ها و فروشگاه های بزرگ در جهت عرضه این کالا ها به بازار شده است. فروش این شرکت ها به قدری بالا می باشد که حتی امروزه اقدام به فروش شیلنگ هیدرولیک سمند نیز کرده اند.

این مراکز فروش هم در بستر فضای حضوری قرار دارند و هم در بستر فضای اینترنتی. در هر صورتی که اقدام به خرید میفرمایید باید اعتبار فروشگاه را کاملا در نظر داشته باشید تا نهایت رضایت از خرید برای شما حاصل شود. برای مطلع شدن از آدرس دقیق مراکز فروش نواع شیلنگ های هیدرولیک در شهرتان، از سامانه ۱۱۸ کمک بگیرید.

با این سامانه تماس گرفته، شماره چند تن از نمایندگی های معتبر را دریافت کنید و پس از تماس با ایشان و دریافت آدرس دقیق، برای خرید به ایشان مراجعه نمایید. مراکز بزرگ خرید انواع شیلنگ هیدرولیک در شهر تهران واقع شده اند و جالب است بدانید که افراد از شهر های اطراف برای خرید به تهران سفر می کنند.

واردات شیلنگ هیدرولیک با بهترین کیفیت

شیلنگ های هیدرولیک و انواع شیلنگ روغن هیدرولیک هم در نسخه های داخلی در بازار موجود می باشند و هم به صورت وارداتی. نوع وارداتی این شیلنگ ها از کیفیت بالا تری برخوردار می باشند و در بازار نیز پر فروش تر هستند.

کاربرد فراوان این شیلنگ ها در صنعت باعث شده که امروزه حجم زیادی از آن ها به کشور وارد شود و مورد استفاده قرار گیرد. این که شما باید از کدام نوع این شیلنگ ها استفاده نمایید، وابسته به فعالیتی است که می خواهید انجام دهید.  خرید شیلنگ مناسب سایز آن است. اگر اندازه قطر داخلی شیلنگ خیلی کوچک باشد، افت فشارافزایش می یاید و میزان جریان اضافی  گرمایی تولید می کند که به لوله داخلی شیلنگ آسیب می زند و موجب فرسایش آن می شود.

دکمه بازگشت به بالا