اقتصادیمجله کسب و کار

آیا می توان سایبان برقی را به راحتی تعمیر کرد؟

از آنجایی که سایبان ها به طور مداوم در معرض عناصر طبیعی مانند تابش خورشید، بارش باران و وزش باد هستند، طبیعی است که با گذر زمان دچار پوسیدگی و مشکلات فنی شوند. بیشترین مشکلات سایبان های الکتریکی شامل موارد زیر است:

  • موتور (Motor): آسیب به موتور سایبان سبب تکان خوردن های غیر متعارف و یا گیر کردن سایبان خواهد شد.
  • ردیابی (Tracks): اگر سایبان دچار چسبندگی شود و یا از مسیر حرکت خود منحرف شود این بخش از سایبان آسیب دیده است. جمع آوری زباله های کوچکی که در سطح سایبان هستند و یا استفاده از روان کننده ها می تواند تا حدی مشکل را حل کند.
  • سنسور ها (Sensors): خرابی سنسور ها می تواند به علت نوسان جریان برق رخ دهد. اگر خرابی از سنسور ها باشد و تعمیر سایبان مغازه صورت نپذیرد، کرکره ها به صورت الکتریکی کار نخواهند کرد و باید به شکل دستی باز یا بسته شوند.

شکستن و یا خارج شدن بازوهای سایبان نیز از دیگر مشکلات رایجی است که برای این نوع سایبان ها پیش می آید. با اینکه این نوع سایبان ها از مقاومت بالایی در برابر باد های شدید برخوردار هستند، اما احتمال دارد این بازوها در اثر وزش بادهای خیلی شدید بشکنند. از دیگر خرابی های سایبان برقی می توان به از کار افتادن موتور سایبان اشاره کرد. همچنین سایبان ممکن است بعد از مدت ها استفاده با فشار دادن دکمه ریموت حرکت نکند.

Can an electric awning be repaired easily?

تعویض قطعات تمامی سایبان های برقی در محل مورد نظر

متخصصان تعمیر سایبان با حضور در محل، به مشکل یابی حرفه ای آفتابگیر برقی اقدام می نمایند. قطعات آسیب دیده را مشخص می کنند و با توجه به میزان آسیب دیدگی به تعمیر و یا تعویض قطعات اقدام می نمایند. در صورت لزوم خدمات کالیبره کردن سنسور ها نیز در محل انجام می گردد. بدین ترتیب مشکل حمل سایبان، به تعمیرگاه برطرف خواهد شد. ضمن اینکه هزینه ای بابت حمل و نقل پرداخت نمی شود و وقت و انرژی مشتریان به هدر نمی رود.

تعمیر سایبان یا تعویض سایبان برقی به صرفه تر است؟

صرف هزینه زیاد برای افراد معمولا ناخوشایند است اما اتفاق بدتر این است که هزینه خرج شده به هدر رود. در بیشتر مواقع نیاز به  به یکباره پدیدار می شود. افراد معمولا برای صرفه جویی در هزینه به تعمیر سایبان مغازه تمایل دارند. این انتخاب معمولا درست و به جا است، اما در مواردی آسیب دیدگی سایبان به حدی زیاد است که تعویض سایبان از تعمیر آن مقرون به صرفه تر است.

اگر به تعمیر سایبان های به شدت آسیب دیده اقدام گردد، سایبان پس از مدت کوتاهی دوباره مشکل پیدا خواهد کرد و نیازمند سرویس مجدد خواهد شد. به طور کلی می توان گفت تشخیص کم هزینه تر بودن تعمیر یا تعویض آفتابگیر فرآیندی تخصصی است. پس نباید در دام فریب جمله های تبلیغاتی مانند: «تعمیر بهتر از خرید است» افتاد.با صرف هزینه ای کم می توانید سایبان های برقی خود را همانند روز اول برقرار کنید.

صرفه جویی در زمان نیز از دیگر مزایای تعمیر سایبان به شمار می آید. در واقع سفارش و جایگزین کردن یک سایبان برقی جدید به زمان بیشتری نیاز دارد. به نوعی می توان گفت سفارش سایبان جدید خیلی وقت گیر تر از تعمیر سایبان است. همچنین با تعمیر سایبان های برقی به راحتی می توان صاحب همان سایبان قبلی اما جدیدتر شد. شما می توانید از متخصصان بخواهید در حین تعمیرات تغییرات دیگری را نیز در سایبان شما ایجاد کنند.

طراحی و تولید انواع سایبان مغازه با ابعاد مختلف

سایبان ها با توجه به اندازه مغازه و شرایط آب و هوایی که در آن نصب می گردند، متفاوت خواهند بود. در نظر گرفتن ابعاد مغازه مانند ارتفاع و عرض مغازه، همچنین عرض پیاده رو، در طراحی مدل سایبان عواملی اساسی هستند.ویژگی دیگر متمایز کننده سایبان ها از یکدیگر، جنس پارچه سایبان است که در تعیین زمان تعمیر سایبان مغازه بسیار تأثیر گذار است.

  1. سایبان های بر پایه پی وی سی (PVC) سبب جذب گرمای خورشید می شوند و مناسب محیط های سرد هستند.
  2. پارچه های اکریلیک (Acrylic) بسیار بادوام هستند و در مقابل وزش باد های شدید مقاوم می باشند.
  3. پارچه های پلوتونیوم (Pu) طول عمر محدودی دارند، در عوض بسیار سبک هستند و امکان رشد کپک بر روی سایبان را به حداقل میزان ممکن کاهش می دهند.

مقاومت بالای سایبان های ساخته شده در دیدگاهان غرب

دیدگاهان غرب برای ساخت سایبان های خود از فریم هایی مقاوم استفاده می کند که با گذشت زمان تغییر شکل نمی دهند وشرکت ما خدمات مختلفی را به مشتریان خود عرضه می کند. یکی از این خدمات ارزنده  به صورت تخصصی و حرفه ای است. این مرکز از متخصصان مجرب و کارآزموده ای جهت این کار بهره می برد. در واقع کارشناسان این گروه نام آشنا سایبان های مغازه را به بهترین شکل تعمیر می کنند. با انتخاب این تیم حرفه ای مطمئن باشید سایبان های خود را درست مثل روز اول تحویل خواهید گرفت.

از دیگر خدماتی که این مرکز به مشتریان خود ارائه می کند، تعویض قطعات سایبان است. در صورتی که قطعات مختلف سایبان های مغازه خراب شده باشند، جای هیچ گونه نگرانی نیست زیرا کارشناسان گروه ما این قطعات را با قطعات اصل و اورجینال تعویض می کنند.در کل با انتخاب این تیم حرفه ای در زمینه تعمیر سایبان مغازه و تعویض قطعات آن مشکلی نخواهید داشت.

بیشترین خرابی سایبان های مغازه چیست؟

با گذشت زمان و به دلیل استفاده نادرست ممکن است دچار خرابی شوند. یکی از خرابی های مهم این نوع سایبان ها از کار افتادن موتورهای آن ها است. دلایل مختلفی در بروز این مشکل تأثیر گذار هستند. یکی از دلایل مهم بروز این مشکل استفاده زیاد از سایبان است. همچنین استفاده از موتورهای بی کیفیت و غیر اصل باعث ایجاد این مشکل می شود.

  • از دیگر خرابی های رایج سایبان های مغازه می توان به تغییر شکل پارچه های آن ها اشاره داشت.
  • پارچه سایبان های مغازه بعد از گذشت مدت زمانی و در اثر عوامل جوی مختلف ممکن است تغییر حالت دهند و دچار گودی شوند.
  • تولید صدای نابهنجار در موقع باز و بسته کردن سایبان از دیگر خرابی های سایبان برقی به شمار می آید.
  • بهتر است بدانید شل شدن براکت های سایبان برقی یکی از دلایل مهم بروز این مشکل است.

با محکم کردن اتصالات مربوط به براکت ها، پیچ و مهره ها می توانید این مشکل را بر طرف کنید. برای بر طرف ساختن این مشکلات و تعمیر سایبان مغازه بهتر است از  کمک بگیرید. این متخصصان با دانش به روز خود قادرند مشکلات به وجود آمده را به خوبی مورد بررسی قرار دهند و نسبت به رفع آن ها اقدام کنند.

ارائه خدمات پس از فروش و خدمات تعمیرات به سراسر ایران

سایبان مغازه یکی از مهم ترین و کاربردی ترین قسمت های مغازه به شمار می آید. در صورتی که سایبان های مغازه دچار خرابی شوند کسب و کار شما دچار اختلال می گردد. با انتخاب تیم حرفه ای ما جای هیچ گونه نگرانی در این زمینه نیست زیرا این گروه حرفه ای از کادری متخصص و مجرب برای تعمیر این نوع سایبان ها بهره می برد.

همچنین این تیم مجرب سایبان های مغازه را در کمترین زمان ممکن تعمیر خواهند کرد، بنابراین کسب و کار شما دچار وقفه و ضرر نمی شود. با انتخاب این گروه نام آشنا علاوه بر خدمات تعمیر می توانید از خدمات پس از فروش آن نیز بهره مند شوید. شرکت ما خدمات تعمیرات و خدمات پس از فروش را به سراسر کشور ارائه می کند.در هر جایی از کشورمان ایران که زندگی می کنید می توانید از این خدمات به بهترین شکل استفاده کنید.

علت خرابی پارچه سایبان برقی چیست؟

جزء بسیار مهم در سایبان های برقی پارچه استفاده شده در آن ها است. از آنجا که سایبان برقی در معرض تابش مستقیم نور خورشید و اشعه های مضر آن قرار دارد، پارچه استفاده شده در آن بعد از گذشت سال ها ممکن است دچار پوسیدگی شود. همچنین در برخی موارد این پوسیدگی با سوراخ سوراخ شدن پارچه و تغییر رنگ آن همراه است.

از دیگر دلایل خرابی پارچه سایبان برقی بارش برف و باران در فصل زمستان می باشد. در واقع عوامل جوی از جمله مواردی هستند که در خرابی پارچه این نوع سایبان ها نقش بسیار مهمی دارند. عدم شست و شو درست و اصولی و وجود گرد و غبار بر روی پارچه سایبان های برقی نیز از دیگر دلایل خرابی پارچه های سایبان برقی به شمار می آیند.

تعویض سایبان برقی به صرفه تر است یا تعمیر سایبان؟

امروزه تعمیر سایبان مغازه به دست افراد متخصص به بهترین شکل انجام می شود. در صورتی که سایبان های مغازه دچار خرابی شوند بهتر است آن ها را تعمیر کنید. در واقع تعمیر این نوع سایبان ها از نظر اقتصادی به صرفه تر است. متخصصان دیدگاهان این سایبان ها را با دقت خاصی مورد بررسی قرار می دهند و در صورتی که به تعویض قطعات نیاز داشته باشند، آن ها را با قطعات اصل و اورجینال تعویض خواهند کرد.

شما با صرف هزینه ای کمتر به راحتی می توانید سایبان های خود را درست مثل روز اول تعمیر کنید. این در حالی است که تعویض سایبان برقی شما را متحمل هزینه های اضافی می کند. در واقع شما برای تعویض این نوع سایبان ها لازم است هزینه ای چندین برابر هزینه تعمیر پرداخت کنید. در صورتی که سایبان های برقی شما دچار خرابی شوند، بهترین گزینه پیشنهادی تعمیر کردن آن ها است. در واقع تعمیر سایبان مغازه از نظر اقتصادی بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

امکان تعویض پارچه سایبان مغازه

یکی از دغدغه های اغلب صاحبان مغازه این است که آیا امکان تعویض پارچه سایبان مغازه وجود دارد یا نه؟ در صورتی که پارچه سایبان مغازه شما دچار خرابی شود جای هیچ نگرانی نیست زیرا امکان تعویض این نوع پارچه ها به راحتی وجود دارد. تعویض این پارچه ها باید توسط افراد متخصص انجام شود.

به نوعی می توان گفت تعویض این پارچه به دانش و تخصص در این زمینه نیاز دارد و کار هر کسی نیست. بهتر است بدانید تعویض کردن پارچه سایبان مغازه باعث بهبود کارایی و افزایش طول عمر سایبان می شود. در واقع با پرداخت هزینه ای کم می توانید پارچه سایبان های خود را تعویض و برای مدت ها از سایبان خود استفاده کنید.

هر اولیه خود را حفظ می کنند. تا زمانی که فریم یک سایبان سالم باشد، سایبان وظیفه خود را به خوبی انجام می دهد.جنس پارچه سایبان های ما نیز بسیار مرغوب است. استفاده از رنگ مناسب، برای رنگ آمیزی سایبان نیز بر کیفیت و طول عمر آفتابگیر می افزاید و بازه زمانی تعمیر سایبان مغازه را افزایش می دهد. این پارچه ها به گونه ای ساخته شده اند که احتمال پوسیدگی و پاره شدن سایبان بسیار کم شود. البته ضخامت مناسب پارچه ها نیز در ارتقای کیفیت سایبان تأثیر زیادی دارد.

 

دکمه بازگشت به بالا