مجله نشاط

جریمه سرخابی ها بابت اتفاقات دربی ۱۰۲ کاهش یافت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیته استیناف آرای جدید خود را درباره پرونده‌های مختلف صادر کرد.

آرای صادره به شرح زیر است:

در خصوص استیناف باشگاه سرخ‌پوشان نوین اطلس طلایی اراک و آقای علی خانجمالی نسبت به رأی کمیته محترم انضباطی فدراسیون فوتبال که به موجب آن حکم به محکومیت باشگاه تجدیدنظرخواه به بازنده اعلام شدن با نتیجه سه بر صفر و چهار صد میلیون ریال جریمه نقدی به دلیل مسئول شناختن در نیمه تمام ماندن مسابقه و تخلفات تماشاگران منتسب به تیم و همچنین اعتراض آقایان علی خان جمالی مربی و سعید مرادی، سعید سالاروند، اسماعیل کیانی و بازیکنان تیم یاد شده نفر اول به سه جلسه محرومیت و دویست میلیون ریال جریمه نقدی و نفرات بعدی هرکدام به یک جلسه محرومیت و یکصد میلیون ریال جزای نقدی همگی به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه (داور) در جریان مسابقه فوتبال بین دو تیم سرخ‌پوشان نوین اطلس طلایی اراک با تیم اسپاد الوند تهران از سری مسابقات لیگ دسته دوم کشور با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رأی صادره، ایراد و اعتراض مؤثری که خدشه بر دادنامه معترض‌عنه وارد نماید به عمل نیامده، مستنداً به ماده ۱۰۶ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره نسبت به محکومیت باشگاه و آقای علی خان جمالی، عیناً تأیید و اعلام می‌گردد. رأی صادره قطعی است و در خصوص اعتراض مابقی نظر به اینکه با توجه به دستورالعمل صادره هیأت رئیسه محترم فدراسیون فوتبال دادنامه مذکور نسبت به آنان قطعی است و بنابراین این کمیته فارغ از اظهار نظر می‌باشد.

در خصوص استیناف باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتور تبریز نسبت به رأی کمیته محترم انضباطی فدراسیون فوتبال که به موجب آن حکم بر محکومیت تجدیدنظرخواه به پرداخت شصت میلیارد ریال جریمه نقدی به لحاظ نقض بند ۸ دستورالعمل ناظر بر قرارداد بازیکنان از حیث تقبل مالیات شش نفر از بازیکنان تیم فوتبال بزرگسالان حاضر در لیگ برتر صادر شده است با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رأی صادره، ایراد و اعتراض مؤثری که خدشه بر دادنامه معترض‌عنه وارد نماید به عمل نیامده، مستنداً به ماده ۱۰۶ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره، عیناً تأیید و اعلام می‌گردد. رأی صادره قطعی است.

در خصوص استیناف باشگاه فرهنگی فرهنگی ورزشی سپاهان اصفهان نسبت به رأی کمیته محترم انضباطی فدراسیون فوتبال که به موجب آن حکم بر محکومیت باشگاه تجدیدنظرخواه به دو میلیارد ریال جریمه نقدی به دلیل سو رفتار تیمی ناشی از ۶ اخطار و پرتاب اشیا و مواد محترقه و توهین به مقام رسمی توسط تماشاگران منتسب در جریان مسابقه فوتبال مقابل تیم فولاد خوزستان از سری مسابقات لیگ برتر (هفته پنجم – معوقه) کشور با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رأی صادره، ایراد و اعتراض مؤثری که خدشه بر دادنامه معترض‌عنه وارد نماید به عمل نیامده، مستنداً به ماده ۱۰۶ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره، عیناً تأیید و اعلام می‌گردد. رأی صادره قطعی است.

در خصوص استیناف آقای امین جوشقانیان نسبت به رأی کمیته محترم انضباطی فدراسیون فوتبال که به موجب آن حکم بر محرومیت تجدیدنظرخواه به مدت شش ماه از حضور در کلیه ورزشگاه‌های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی به لحاظ حضور بر روی نیمکت تیم فوتبال هوادار لیام تهران در بازی مقابل تیم ملوان بندر انزلی به عنوان پزشک تیم بدون مجوز و با استفاده از کارت شناسایی آقای دکتر کامیار مکوندی صادر شده است لذا با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رأی صادره، ایراد و اعتراض مؤثری که خدشه بر دادنامه معترض‌عنه وارد نماید به عمل نیامده، مستنداً به ماده ۱۰۶ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره، با اصلاح بخشی از محرومیت به محرومیت از کلیه فعالیت‌های مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی تأیید و اعلام می‌گردد. رأی صادره قطعی است.

در خصوص استیناف باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ایران و باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس ایران نسبت به رأی کمیته محترم انضباطی فدراسیون فوتبال که به موجب آن حکم به محکومیت دو باشگاه تجدیدنظرخواه به پرداخت مبلغ سه میلیارد ریال جریمه نقدی، یک جلسه محرومیت از همراهی تماشاگران در یک مسابقه رسمی و محکومیت آقای علی سامره به پرداخت دو میلیارد ریال جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت از همراهی تیم در مسابقه رسمی به صورت تعلیقی تا شش ماه و محکومیت آقای علی شاجانی ماساژور تیم به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم در مسابقات رسمی و پرداخت مبلغ ۲۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی و نیز محکومیت آقای یحیی گل محمدی به پرداخت دو میلیارد ریال جریمه نقدی بابت تخلفات ارتکابی در مسابقه دربی با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رأی صادره، ایراد و اعتراض مؤثری که خدشه بر دادنامه معترض‌عنه وارد نماید به عمل نیامده، مستنداً به ماده ۱۰۶ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره با تعدیل رقم جریمه از مبلغ سه میلیارد ریال برای دو باشگاه به مبلغ دو میلیارد و پانصد میلیون ریال و مبلغ جریمه آقایان گل محمدی و سامره به مبلغ یک میلیارد و پانصد میلیون ریال در نتیجه تأیید و اعلام می‌گردد. رأی صادره قطعی است.

در خصوص استیناف باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال تهران نسبت به رأی کمیته محترم انضباطی فدراسیون فوتبال که به موجب آن حکم به محکومیت آقای جواد نکونام سرمربی تیم استقلال تهران به پرداخت دو میلیارد ریال جزای نقدی به دلیل بدرفتاری در قبال مقامات غیر رسمی در جریان بازی تیم ذوب آهن اصفهان و استقلال تهران از سری مسابقات لیگ برتر در هفته یازدهم لذا با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رأی صادره، ایراد و اعتراض مؤثری که خدشه بر دادنامه معترض‌عنه وارد نماید به عمل نیامده، مستنداً به ماده ۱۰۶ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره، عیناً تأیید و اعلام می‌گردد. رأی صادره قطعی است.

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا