مجله نشاط

حمید استیلی به دنبال راضی کردن گزینه‌های کادر فنی پرسپولیس!

به گزارش خبرگزاری مجله آنلاین؛ بعد از انتخاب اوسمار ویرا به عنوان سرمربی پرسپولیس و البته بازگشت و سیدجلال و حفظ دیگر دستیاران ایرانی یحیی گل محمدی، باشگاه به دنبال دو مربی دیگر برای تکمیل کادر فنی می‌گردد.

به گزارش ورزش سه، در این میان از اوسمار هم نظر خواسته شده تا اگر گزینه‌ای بخصوص برای مربی دروازه بانی دارد مطرح کند اما باشگاه برای جذب مربی و دستیار اول راسا اقدام کرده است.

نکته جالب اینکه باشگاه پرسپولیس هیچ پیشنهادی به حسین عبدی و وحید هاشیمان دو گزینه‌ای که برای دستیاری اوسمار مطرح شده نداشته و هیچ کدام از مدیران باشگاه با این دو مربی تماسی نداشته‌اند .

در عین حال جالب‌تر اینجاست که حمید استیلی که خودش سابقه سرمربیگری پرسپولیس را در کارنامه دارد از سوی باشگاه مامور شده تا با عبدی و هاشیمان تماس بگیرد و ابتدا این مساله را با آنها طرح کند تا اگر آنها موافق باشند باشگاه وارد مذاکره رسمی با این مربیان شود.

در این بین ظاهرا وحید هاشمیان به استیلی جواب منفی داده و اعلام کرده به عنوان دستیار در کادر فنی پرسپولیس کار نمی‌کند اما استیلی موفق نشده با عبدی صحبت کند.

از سوی دیگر قرار است بعد از بازگشت تیم پرسپولیس از دوبی جلسه‌ای بین اوسمار و درویش در این خصوص برگزار شود اما به نظر می‌رسد باشگاه برای دستیار اول خودش راسا اقدام می‌کند و احتمالا تنها اوسمار را در جریان تصمیماتش خواهد گذاشت.

258 258

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا