مجله نشاط

زمان بازی سپاهان- الهلال تغییر کرد

آفتاب‌‌نیوز :

زمان‌بندی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای مسابقات مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان عجیب بود، چراکه طبق برنامه قبلی اعلام شده، دور رفت این رقابت‌ها باید در روز دوشنبه، ۲۳ بهمن برگزار می‌شد که دو روز پس از فینال جام ملت‌ها بود که حالا این زمان‌بندی تغییر پیدا کرد.

طبق زمان‌بندی ای‌اف‌سی، مسابقه فینال جام ملت‌ها در روز شنبه، ۲۱ بهمن برگزار می‌شود که دو روز پس از آن هم دیدار‌های دور رفت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان انجام می‌شد، ولی حالا کنفدراسیون فوتبال آسیا زمان این بازی را تغییر داد تا باشگاه‌هایی مثل سپاهان ایران، با آمادگی مناسب‌تری در مسابقه سرنوشت‌سازشان حضور پیدا کنند.

طبق برنامه قبلی کنفدراسیون فوتبال آسیا، سپاهان باید در روز دوشنبه، ۲۳ بهمن دیدار رفت مقابل الهلال عربستان را انجام می‌داد که امروز ای‌اف‌سی اعلام کرد این بازی سه روز عقب افتاده و در روز پنج‌شنبه، ۲۶ بهمن انجام خواهد شد.

همچنین زمان بازی برگشت سپاهان مقابل الهلال عربستان در ریاض هم سه روز عقب افتاده و به جای روز دوشنبه، ۳۰ بهمن، در روز پنج‌شنبه ۳ اسفند برگزار خواهد شد.

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا