مجله نشاط

ستاره محبوب در لیست خرید پرسپولیس

لیرغم جدایی یحیی گل‌محمدی از پرسپولیس، مدیران این باشگاه روی لیستی که این مربی برای تقویت تیم داده بود اجماع دارند و آن را مناسب ارزیابی کرده‌اند.

بر این اساس طی روزهای اخیر و موازی با تلاش باشگاه برای گزینش سرمربی بعدی و مذاکرات در این مسیر، مذاکراتی نیز با بازیکنان مدنظر خود نیز پشت سر گذاشتند.

یکی از این بازیکنان بشار رسن هافبک عراقی اسبق این باشگاه است. رسن که روزهای فوق‌العاده و خاطره‌انگیزی را در پرسپولیس پشت سر گذاشت و در سابقه حضورش در این تیم گلزنی به استقلال در دربی نیز دیده می‌شود، بعد از فینال لیگ قهرمانان آسیا و جدال با اوسان هیوندای کره جنوبی، از کاروان سرخ‌ها جدا شد و راهی لیگ ستارگان قطر شد.

با این حال هواداران پرسپولیس همیشه حس ویژه‌ای نسبت به این بازیکن داشتند که حتی در شرایطی که مادرش فوت کرده بود نیز این‌ تیم را تنها نگذاشته و لحظاتی دراماتیک را در ترکیب تیم پشت سر گذاشت.

اکنون اما بحث انتقال دوباره بشار رسن به پرسپولیس داغ شده است. بازیکنی که قراردادش در این فصل با تیم قطر اس سی به پایان می‌رسد و البته باید دید شرایط او برای این انتقال احتمالی به چه شکل خواهد بود.

پیشنهاد پرسپولیس به بشار رسن رسیده است و البته با توجه به حضور این هافبک تکنیکی و تاثیرگذار در ترکیب تیم ملی عراق در جام ملت‌ها، او و باشگاه همه چیز را به پایان این بازی‌ها موکول کرده‌اند.

به همین منظور پرونده این مذاکره تا این لحظه بسته شده و باید دید عراق که در این رقابت‌ها با ژاپن، اندونزی و ویتنام همگروه است، چه شرایطی را پشت سر می‌گذارد و مذاکرات طرفین بعد از مشخص شدن وضعیت تیم ملی عراق به چه شکل خواهد بود.

258 258

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا