مجله نشاط

عکس| عبدالکریم حسن صفحه پرسپولیس را فالو کرد

به گزارش خبرگزاری مجله آنلاین؛ در روزهایی که هنوز وضعیت نیمکت پرسپولیس مشخص نشده است، مدیران باشگاه مذاکراتی را با عبدالکریم حسن انجام داده اند تا بتوانند نقطه ضعف تیم شان در پست دفاع چپ را برطرف کنند.

توافقات خوبی با عبدالکریم حسن انجام شده و او طی روزهای گذشته قراردادی که به شکل اینترنتی برایش ارسال شده را هم امضا کرده است و در ادامه فصل پیراهن سرخ پوشان تهرانی را به تن می کند.

گفتنی است طبق بلیتی که مدیران پرسپولیس گرفته اند، عبدالکریم حسن طی روزهای آینده وارد ایران می شود تا در تست های پزشکی شرکت کند و بعد رسما قرارداد کتبی خود را در سازمان لیگ به ثبت برساند.

عبدالکریم حسن که سابقه کسب عنوان مرد فوتبال آسیا را هم در کارنامه دارد با فالو کردن صفحه رسمی پرسپولیس نشان داد یک امضا تا پرسپولیس فاصله دارد.

عکس| عبدالکریم حسن صفحه پرسپولیس را فالو کرد

257 251

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا