مجله تندرستی

پیشگویی «نوستراداموس جدید»: آشوب در خاورمیانه و جرقه جنگ جهانی سوم!

پیر پائیسیوس در طول زندگی خود چندین پیش‌بینی، از جمله آشفتگی در خاورمیانه داشته است. گفته می‌شود که او جنگ در اوکراین و غزه را به درستی پیش‌بینی کرده است.

با ادامه جنگ در غزه، پیشگویی‌های او در رسانه‌های یونانی پخش می‌شوند. زیرا پیروانش متقاعد شده‌اند که او استعدادی در این زمینه داشته و پیش‌بینی‌هایش درست بوده‌اند.

از او نقل شده است: «فلسطین به میدان جنگ تبدیل می‌شود، بحرالمیت تبدیل به گور خواهد شد. این نیمه اول است، اما نیمه دومی هم وجود دارد.»

بیشتر بخوانید:

پائیسیوس همچنین گفته که جهان در آستانه جنگ جهانی سوم به دلیل تشدید تنش در خاورمیانه خواهد بود. خاورمیانه به میدان جنگ تبدیل خواهد شد که روس‌ها نیز در آن شرکت خواهند کرد.

جنگ بزرگی بین روس‌ها و اروپایی‌ها در استانبول رخ خواهد داد و خون زیادی ریخته خواهد شد.

پائیسیوس که در سال ۱۹۲۴ با نام آرسنیوس ازنپیدیس در کاپادوکیه به دنیا آمده، به دنبال تبادل جمعیت بین ترکیه و یونان به همراه خانواده خود به عنوان پناهنده به یونان گریخت.

او در سال ۱۹۴۹ در کوه آتوس (کوه مقدس) در شمال شرقی یونان راهب شد.

پائیسیوس مانند نوستراداموس، چندین پیشگویی در طول زندگی خود انجام داده است. از جمله جنگ آینده بین روسیه و ترکیه که منجر به گسترش مرزهای یونان خواهد شد.

پیشگویی‌های دیگر او شامل انحلال اتحادیه اروپا توسط بریتانیا و ایالات متحده است.

علیرغم اینکه بسیاری از پیش‌بینی‌های پائیسیوس دور از ذهن بوده و معمولاً به نفع یونان به نظر می‌رسیدند، رفتارهای ملایم و توانایی منحصر به فرد او باعث محبوبیتش در میان مردم شده بود.

در پی مبارزه پائیسیوس با بیماری سرطان که آن را برآورده شدن خواسته خود از خداوند می‌دانست، او در سال ۱۳۷۳ در سن ۶۹ سالگی درگذشت.

۵۸۵۸

نشر علوم پزشکی

من به عنوان یک نویسنده متخصص در زمینه علمی و پزشکی، مطالبی را به شما ارائه می‌دهم که به طور جذاب و قابل فهم، اطلاعات لازم را درباره موضوعات مختلف سلامتی به شما منتقل کنند.
دکمه بازگشت به بالا