مجله نشاط

آزمون برابر اینتر به میدان رفت/ شکست سنگین در نخستین حضور سردار – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، در هفته بیست و چهارم سری آ ایتالیا شامگاه شنبه تیم فوتبال رم میزبان اینتر بود که این دیدار در پایان با نتیجه ۴ بر ۲ به سود اینتر به پایان رسید.

گل‌های این دیدار را «فرانچسکو آچربی »(۱۷)، «مارکوس تورام »(۴۹)، «آنجلین و»(۵۶)، «الساندرو باستونی »(۹۰+۳) برای اینتر و «جیانلوکا مانچینی» (۲۸) و «استفان الشعراوی »(۴۴) برای رم به ثمر رساندند.

سردار آزمون لژیونر تیم رم که پس از حذف تیم ملی ایران از جام ملت‌های آسیا به تازگی به اردوی رم اضافه شده است در این دیدار در لیست تیمش حضور داشت و بازی را از روی نیمکت آغاز کرد و از دقیقه ۸۷ به جای پائولو دیبالا وارد زمین شد.

این نخستین دیداری است که سردار آزمون از زمان حضور «د روسی» روی نیمکت تیم رم برای تیمش به میدان می‌رود. ماه گذشته، این مربی ایتالیایی جایگزین «ژوزه مورینیو» شده بود.

تیم اینتر با این پیروزی ۶۰ امتیازی شد جایگاه خود را در صدر جدول سری آ ایتالیا تثبیت کرد. تیم رم هم با ۳۸ امتیاز در رده پنجم قرار دارد.

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا