مجله نشاط

بازتاب شکست ایران در رسانه‌های خارجی/ قطر دیوانه‌وار پیروز شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، تیم ملی فوتبال ایران در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا با نتیجه ۳ بر ۲ برابر قطر شکست خود و از راهیابی به دیدار نهایی باز ماند.

رسانه‌های خارجی پس از این دیدار به شکست تیم ملی و صعود قطر به فینال آسیا واکنش نشان دادند.

پایگاه خبری الجزیره پس از این دیدار نوشت: قطر در یک دیدار دراماتیک، موفق شد ایران را شکست دهد و به فینال برسد. سردار آزمون در این دیدار با گل زودهنگام خود کابوس قطر را ساخت اما قهرمان جام ملت‌های ۲۰۱۹ به بازی برگشت و موفق شد پیروز شود تا در دیدار نهایی رو در روی اردن قرار بگیرند.

پایگاه خبری رویترز هم نوشت: قطر در یکی دیدار دلهره آور ایران را شکست داد و باز هم راهی فینال شود.

شبکه تلویزیونی «beinsports» هم نوشت: معز علی قطر را به فینال رساند و قهرمان قطری‌ها شد و طالع نحس ایران در نیمه نهایی همچنان ادامه پیدا کرد.

«sportstar» نوشت: مدافع عنوان قهرمانی با نتیجه ۳ بر ۲ ایران را شکست داد تا دومین فینال پیاپی خود را تجربه کند.

شبکه «bfmtv» فرانسه نوشت: قطر پس از یک بازی دیوانه کننده توانست ایران را حذف کند و قصد دارد از عنوان قهرمانی خود برابر اردن دفاع کند.

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا