مجله نشاط

خبر عجیب سایت ازبکستانی/ پرسپولیس به «بردیف» پیشنهاد همکاری داد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، پس از پایان رقابت‌های نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال، یحیی گل محمدی از هدایت تیم پرسپولیس کناره‌گیری کرد و پس از کش و قوس‌های فراوان مدیران این باشگاه، «اوسمار لوس ویه‌را» دستیار برزیلی او را به عنوان سرمربی جدید تیم خود انتخاب کردند.

پرسپولیسی‌ها در تعطیلات نیم فصل اردوی ۱۰ روزه‌ای را در شهر دوبی امارات و در مجموعه ورزشی باشگاه ایرانیان برپا کردند که با رضایت اعضای کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس همراه بود. سرخ‌ها پس از بازگشت به تهران، روز گذشته یکشنبه ۱۵ آنلاین به درخواست اوسمار به استراحت پرداختند و تمرینات این تیم امروز دوشنبه ۱۶ بهمن برای ادامه مسابقات لیگ برتر و جام حذفی در ورزشگاه شهید کاظمی و زیر نظر اوسمار پیگیری شد.

در همین حال سایت «futboll.tv» ازبکستان در خبری مدعی شد، مدیران باشگاه پرسپولیس برای همکاری با «قربان بردیف» سرمربی اسبق تیم‌های روستوف، روبین کازان روسیه و تراکتور تبریز به او پیشنهاد همکاری داده اند.

این سایت در مطلب خود آورده است: بردیف به احتمال زیاد نمی‌تواند هدایت تیم جمهوری آذربایجان را بر عهده بگیرد و با پیشنهادی از باشگاه پرسپولیس ایران مواجه شده است. تیم «دینامو ماخاچکالا» روسیه آخرین تیمی بود که بردیف در آن سرمربی‌گری کرده و در ۲۰ بازی با این تیم ۳۷ امتیاز به دست آورده است.

خبر عجیب سایت ازبکستانی/ پرسپولیس به «بردیف» پیسنهاد همکاری داد

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا