مجله نشاط

عکس| رونالدو: نام مسی را بلند تر فریاد بزنید!

تیم‌های النصر و الهلال عربستان در دیدار پایانی سیزن کاپ ریاض به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری 2-0 آبی‌ها به پایان رسید. جدال به اصطلاح دوستانه دو رقیب پایتخت‌نشین کم‌حاشیه نبود و هواداران الهلال مثل دربی‌های گذشته برای بر هم زدن تمرکز کریستیانو رونالدو وارد عمل شدند. طرفداران تیم آبی‌پوش در جریان مسابقه بارها فریادهای مسی مسی سر دادند که البته واکنش رونالدو را نیز به همراه داشت. ستاره پرتغالی به زبان اشاره از هواداران الهلال خواست بیش‌تر و بلندتر نام لیونل مسی را فریاد بزنند. نکته عجیب این است که الهلالی‌ها در بازی با اینتر میامی نیز رونالدو را مقابل دیدگان مسی تشویق می‌کردند!

کریستیانو رونالدو که به تازگی از مصدومیت بازگشته، نتوانست در بازی امشب عملکرد خوبی از خود ارائه دهد و یکی دو موقعیت مناسب را نیز از دست داد.

عکس| رونالدو: نام مسی را بلند تر فریاد بزنید!

عکس| رونالدو: نام مسی را بلند تر فریاد بزنید!

257 251

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا