مجله نشاط

فردا مراکز معاینه فنی همجوار با راهپیمایی 22 بهمن فعال هستند

میرزایی قمی اعلام کرد؛

فردا مراکز معاینه فنی همجوار با راهپیمایی 22 بهمن فعال هستند

مدیر عامل شرکت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از فعالیت هفت مرکز معاینه فنی در روز تعطیل رسمی 22 بهمن ماه در پایتخت خبر داد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، سید محمد مهدی میرزایی قمی مدیر عامل شرکت ستاد معاینه فنی ضمن عرض تبریک به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر در توضیح جزئیات خبر افزود: در روز یک شنبه 22 بهمن ماه مراکز بیهقی و شهید آبشناسان به صورت شبانه روزی و مراکز شهدای زمان آباد، آزادی و واحدهای سیار جیحون، شهید دادمان و اوشان از ساعت 7 الی 18 فعال هستند.

وی در خصوص فعالیت مراکز معاینه فنی شهر تهران در روز تعطیل رسمی 22 بهمن ماه و نحوه انتخاب این مراکز برای خدمت رسانی در این روز گفت: این ستاد همزمان با چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جهت تسهیل در دسترسی و میزبانی شایسته از شهروندان حاضر در مراسم پرشور راهپیمایی 22 بهمن در قالب جشن خانواده بزرگ ایران نسبت به ارائه خدمات معاینه فنی در مراکز منتخب به ویژه در مراکز هم جوار و نزدیک به این مراسم اقدام نموده است.

گفتنی است ساعت کاری مراکز در ایام تعطیلات رسمی تا ساعت 14 بوده که در این روز جهت رفاه حال شهروندان و استفاده از خدمات معاینه فنی پس از مراسم راهپیمایی ساعت فعالیت به مدت 4 ساعت افزایش و این مراکز تا ساعت 18 فعال هستند.

میرزایی قمی در پایان خاطر نشان کرد: شهر تهران از بضاعت 64 خط معاینه فنی مختص خودروهای سبک در 17 مرکز معاینه فنی ثابت و 15 واحد سیار تک خطه و همچنین سه مرکز معاینه فنی تک خطه مختص خودروهای سنگین برخوردار بوده و شهروندان می توانند جهت اطلاع از آدرس و نحوه فعالیت مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران به آدرس inspection.tehran.ir مراجعه و یا با سامانه پاسخگو 96006000 تماس حاص نمایند.

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا