مجله هنری و فرهنگ

مردم طوبای زرین اهدا می‌کنند

شانزدهمین جشنواره تجسمی فجر اعلام کرده است که برای نخستین بار در این جشنواره بر اساس نگاه مخاطبان و انتخاب آنان در کنار سایر جوایز نیز طوبای زرین اهدا خواهد شد.

به گزارش مجله آنلاین، امیر عبدالحسینی ـ دبیرکل شانزدهمین جشنواره تجسمی فجر ـ در این زمینه اظهار کرد: امسال برای نخستین بار در جشنواره هنرهای تجسمی فجر، بهترین اثر هنری از نگاه مخاطبان نمایشگاه، انتخاب و به هنرمند اثر، طوبای زرین اهدا خواهد شد. این تصمیم در راستای اهمیت رأی و نظر مخاطبان و بازدیدکنندگان جشنواره شانزدهم که سرمایه‌های ارزشمند هنر تجسمی ایران هستند، اتخاد و اجرایی می‌شود.

او ادامه داد: برای این منظور، فرم‌های ارزیابی آثار هنری از سوی دبیرخانه فجر شانزدهم طراحی و میان بازدیدکنندگان توزیع می‌شود. هر مخاطب پس از اتمام بازدید از نمایشگاه می‌تواند نام پنج اثر و هنرمندان منتخب خود را در این فرم بنویسد. 

عبدالحسینی افزود: فرآیند جمع‌آوری آرای مخاطبان تا ۳۰ بهمن جاری ادامه خواهد داشت و در پایان، یک اثر به عنوان بهترین اثر هنری از نگاه بازدیدکنندگان، انتخاب و معرفی می‌شود.

به گفته دبیرکل شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، به هنرمند بهترین اثر از نگاه مخاطبان در آیین اختتامیه شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، تندیس طوبای زرین و جایزه نقدی اهدا خواهد شد.
 

مردم طوبای زرین اهدا می‌کنند

انتهای پیام

انتشارات فرهنگ و هنر

از ترکیب کلماتی منتقی و فرهنگ غنی، جادوی زبانی را بر شما تمرین می‌کنم.
دکمه بازگشت به بالا