مجله نشاط

پروین: عشق می‌کنم تیم ملی با شاگردم قهرمان شود/می‌گفتند ژاپن 5 گل به ایران می‌زند

به گزارش خبرگزاری مجله آنلاین؛ به نقل از فارس، علی پروین در حاشیه تمرین پیشکسوتان در مورد وضعیت تیم ملی و بازی فردا با قطر اظهار داشت: ژاپن را نه فقط ما که کل دنیا بزرگ کرده بودند. مدام می گفتند ژاپن آلمان را شکست داده و 5 گل به ایران می زند! البته دم بازیکنان تیم ملی گرم که با دل و جان بازی کردند. به آقای قلعه نویی و تمام اعضای تیم تبریک می گویم از پزشک و تدارکات گرفته تا بازیکنان که دل مردم را شاد کردند. امیدوارم بازیکنان در برد ژاپن نخوابند چون ممکن است قطر یقه تیم ملی را در آنصورت بگیرد. همه دست به دست هم بدهند بخصوص بازیکنان تا فردا پیروز شوند.

وی افزود: بازی بسیار خوبی مقابل ژاپن در نیمه دوم انجام دادیم عشق می کنم که تیم ملی با شاگرد من بالا برود و قهرمان شود. قلعه نویی مربی کاربلدی است و من با مربی خارجی مخالفم و دست قلعه نویی کادرش درد نکند با برد و قهرمانی دل مردم را شاد می کنیم. در هرخانه ای 4 استقلالی و 3 پرسپولیسی هست یا در خانه ای دیگر 6 پرسپولیسی و 4 استقلالی هست. باید از این پتانسیل استفاده کنیم.

سرمربی اسبق تیم ملی گفت: قطر خیلی حریف سرسخت تری نسبت به ژاپن است و اکنون هزار بلیت بیشتر به تماشاگران ما نداده است. داور هم تمامی موقعیت های 50-50 را به سود قطر سوت خواهد زد. بازیکنان باید خیلی مراقب باشند و هوشیار بازی کنند و مقابل این تیم اخطار نگیرند تا ان شالله شنبه در فینال کره جنوبی را شکست بدهیم.

258 258

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا