مجله تندرستیمجله کسب و کار

چگونه در خانه لیفت انجام بدم؟

داشتن یک صورت آراسته و مرتب یکی از خواسته‌های خانم‌هایی است که به زیبایی خود اهمیت می‌دهند. یکی از مواردی که می‌تواند منجر به زیبایی بیشتر صورت شما شود، لیفت ابرو است که ظاهری شیک و جذاب به شما خواهد داد. در این مقاله با لیفت ابرو در خانه توسط صابون آشنا شده و در عین حال به شما خواهیم گفت چه نوع صابونی برایتان مناسب بوده و باید مراقب چه مواردی باشیدو شا را از قیمت کرم لیفتینگ گاتیو مطلع میکنیم.

چرا ابروهای لیفت شده جذاب هستند؟

یکی از ترندهای مهمی که طی سال‌های اخیر با قدرت ظاهر شده است و حالا به یکی از روتین‌های زیبایی تبدیل شده، ابروهای لیفت شده است. ابروهای لیفت شده، به ابروهایی گفته می‌شود که رو به بالا حالت گرفته باشند. این ابروها فرم صورت را جذاب‌تر، مقتدرتر و به روزتر نشان می‌دهند و از آنجایی که رو به بالا هستند، می‌توانند افتادگی پلک یا صورت را با ایجاد خطای دید تا حدی پنهان کنند.

از طرف دیگر چند سالی می‌شود که دیگر داشتن ابروهای نازک مد نیست و افراد از روش‌های مختلفی استفاده می‌کنند تا ابروهایی پهن داشته باشند. ابروهای پهن بر خلاف ابروهای نازک به مراقبت بیشتری نیاز دارند و باید حالت دهی شده تا زیبایی‌شان را بهتر نشان دهند. در این وضعیت هم این لیفت ابرو است که برای خانم‌ها کاربرد خواهد داشت.

How to lift at home

برای لیفت ابروها از چه روش‌هایی استفاده می‌شود؟

برای حالت دادن و بالا نگه داشتن ابروها که نظم ویژه‌ای به صورت می‌دهد، معمولا چند روش متداول وجود دارد.

لمینت ابرو

در این روش که معمولا در سالن‌های آرایشی انجام می‌شود، مواد شیمیایی روی ابروها قرار می‌گیرند و از این طریق لیفت شده و حالت پیدا می‌کنند. در کشورهای دیگر کیت خانگی انجام لیفت ابرو هم وجود دارد که با استفاده از آن خانم‌ها می‌توانند در خانه ابروهایشان را لیفت کنند؛ اما معمولا ماندگاری لمینت ابرو در سالن برای مدت زمان بیشتری بوده و نتیجه آن هم بهتر می‌شود.

استفاده از ژل ابرو

ژل ابرو چه به صورت خانگی تهیه شده باشد و چه آن را به طور آماده خریده باشید، محصولی است که برای آبرسانی و حالت دهی به ابروها مورد استفاده قرار می‌گیرد. نکته مهمی که درباره این محصول باید به خاطر داشته باشید، بافت آن است که بر پایه آب قرار دارد. محصولاتی که بر پایه آب هستند، معمولا یک حالت دهی بسیار ملایم را انجام می‌دهند و منجر به درخشان شدن ابروها خواهند شد. چیزی تحت عنوان لیفت ابرو می‌بینید، به ویژه اگر تار ابروهای شما پهن باشند، با ژل ابرو اتفاق نخواهد افتاد.

لیفت ابرو با صابون

یکی از ترندهای جذاب جدید برای لیفت ابرو استفاده از صابون است. صابون منجر به برق زدن ابروها نمی‌شود، حالت دهی قوی دارد و نتیجه استفاده از آن قابل مقایسه با لمینت ابرو است؛ با این تفاوت که در این روش نیازی به استفاده از مواد شیمیایی قوی برای داشتن نتیجه طولانی مدت وجود ندارد.صابون از نوعی چربی به نام گلیسرین تشکیل شده است که می‌تواند به خوبی سطح موهای ابرو را در بر گرفته و آن‌ها را در جای خود نگه دارد. این محصول می‌تواند در تمام طول روز حالت ابروهای شما را حفظ کرده، به آن‌ها حالتی تمیز و بدون برق زدن دهد و در پایان روز هم به راحتی مثل بقیه آرایش از پوست پاک شود.

آیا استفاده از صابون برای ابروها ضرر دارد؟

یکی از موادی که در ساخت صابون به کار می‌رود، آلکالین یا قلیا است که pH بیشتر از هفت دارد و اگر روی پوست قرار بگیرد، منجر به آزردگی، سوزش و خارش آن خواهد شد. در کنار فرمولاسیون قلیایی صابون، چربی‌ها و روغن‌های مختلفی هم وجود دارند که قرار گرفتن آن‌ها روی ابروها می‌تواند ظاهر آن‌ها را تحت تاثیر قرار داده و تاثیر مثبتی به دنبال نداشته باشد. به همین دلیل است که استفاده از صابون معمولی برای ابروها به هیچ وجه توصیه نمی‌شود. در صورتی که از صابون غیر مخصوص برای لیفت ابروها استفاده کنید، قرمزی، خارش و پوسته شدن ابروها را تجربه خواهید که به هیچ وجه برای زیبایی شما خوب نخواهد بود.

نکته:اگر سفت شدن بدن شما برایتان یک رویای محال شده شما میتوانید با خرید کرم گاتیو سفت کننده این رویا را به واقعیت تبدیل کنید.

رای لیفت ابرو در خانه با صابون، از چه صابونی با خیال راحت می‌توان استفاده کرد؟

برای لیفت ابرو با صابون بهتر است سراغ صابون‌های مخصوص ابرو بروید که توسط برندهای معتبر آرایشی ساخته شده‌اند و ضد حساسیت هستند. این صابون‌ها معمولا دارای pH متعادلی هستند که با پوست بدن سازگار است و منجر به ایجاد خارش و سوزش نخواهد شد.

جالب است بدانید ترکیبات موجود در انواع صابون مناسب ابرو مشابه ترکیباتی است که در مرطوب کننده‌ها به کار می‌روند؛ برای مثال نوعی چربی به نام استریک اسید در این صابون‌ها وجود دارد که به عنوان لایه محافظ خارجی پوست عمل می‌کند و کارکردی شبیه گلیسیرین دارد. استفاده از محصولات مطمئن ریسک مشکلات بعدی را از بین می‌برد و از آنجایی که بر اساس فرمول خاص و نیاز حالت دهی به ابروها طراحی شده، بهترین عملکرد را از خودش نشان خواهد داد.

آموزش لیفت ابرو در منزل

حالا که دلایل استفاده از صابون ابرو و تفاوت آن را با صابون‌های معمولی گفتیم، نوبت به لیفت ابرو در خانه با صابون رسیده است. بعد از اینکه محصول مورد علاقه‌تان را تهیه کردید، با استفاده از مراحل زیر به ابروهایتان فرم دلخواه را داده و از زیبایی بیشتر لذت ببرید.

مرحله اول لیفت ابرو در خانه با صابون

برس مخصوص ابروها را که فرمی شبیه فرچه ریمل دارد، با اسپری کردن مقداری میست صورت یا مقداری آب مرطوب کنید تا از حالت خشکی درآید. هر چقدر مقدار رطوبت این برس کمتر باشد، لایه صابونی که برمی‌دارد، ضخیم‌تر خواهد بود. بسته به اینکه چه مقدار صابون ابرو برای شکل دادن به ابروهای شما مناسب است، می‌توانید با آزمون و خطا میزان رطوبت لازم برای برس ابرو را به دست آورید.

مرحله دوم

در مرحله دوم، برس مرطوب شده ابرو را روی صابون ابرو بمالید و مقدار لازم برای شکل دادن به ابروهایتان را بردارید. این ترکیب معمولا بافتی نیمه مرطوب دارد که ممکن است شما را یاد ژل ابرو بیندازد؛ اما کارکرد آن قوی‌تر خواهد بود.اگر نمی‌خواهید ابروهایتان واکس زده و خیلی سفت به نظر برسند، ابتدا مقادیر کمتری از صابون را برای لیفت ابرو بردارید و اگر لازم بود به آن اضافه کنید؛ اما اگر ابروهایتان برای حالت گرفتن به مقدار زیادی صابون نیاز دارند، وقت آن رسیده که با مقادیر مناسب به آن‌ها سر و سامان دهید.

مرحله سوم

در مرحله سوم برس ابرو را داخل ابروها ببرید و آن‌ها را رو به بالا شانه کنید. از آنجایی که صابون ابرو زود خشک نمی‌شود، تا زمان خشک شدن فرصت دارید تا شکل دلخواه‌تان را ایجاد کنید و برای بقیه طول روز از آن لذت ببرید.

مرحله چهارم

استفاده از مداد یا سایه ابرو را به بعد از زدن صابون موکول کنید. اگر این کار را قبل از زدن صابون انجام دهید، آرایش ابرو را در معرض پاک شدن قرار خواهید داد. بنابراین صبر کنید تا ابروها خشک شوند و بعد به آهستگی نقاطی از آن را که می‌خواهید، با مداد یا سایه حالت دهید.نکته مهمیکی از مهم‌ترین فاکتورهای زیبایی صورت، ابروها هستند. ابروها نقش اساسی در زیبایی چهره و به خصوص زیبایی چشم‌ها دارند. بهترین اقداماتی که می‌توان برای زیبایی ابروها در خانه انجام داد، پرپشت کردن و لیفت ابرو است. لیفت ابرو باعث پهن‌تر شدن و آراستگی ابروهای شما می‌شود.

انجام لیفت ابرو در خانه کار سختی نیست و شما با خواندن این مطلب، می‌توانید لیفت ابرو را یاد بگیرید و در منزل انجام دهید. با این‌ کار شما هم در زمان و هم هزینه‌های خود صرفه‌جویی خواهید کرد.اگر ابروی کم‌پشتی دارید، قبل از انجام یکی از روش‌های لیفت ابرو در خانه، می‌توانید را مطالعه کنید. ابروهای پرپشت بعد از لیفت بسیار زیباتر خواهند شد.

لیفت ابرو چیست؟

لیفت ابرو اقدامی است که در آن تارهای ابروها را رو به بالا حالت می‌دهند تا فرم صورت جذاب‌تر و جوان‌تر به نظر بیاید. این کار باعث پهن‌تر شدن ابرو هم می‌شود. موادی که در لیفت ابرو استفاده می‌شود، این حالت را برای مدتی ثابت نگه می‌دارد. لیفت ابرو مدتی است که جز کارهای پرطرفدار زیبایی شناخته می‌شود. روش‌های مختلف لیفت ابرو در خانه، خیلی با یکدیگر تفاوت ندارند. بیشتر تفاوت آن‌ها در موادی است که برای لیفت ابرو از آن استفاده می‌کنید.

شما در هنگام لیفت ابرو ابتدا باید به چشم های خود رسیدگی کنید تا دور چشم های بدون چین و چروک داشته باشید شما میتوانید یک محصول خوب برای پیشگیری از این موضوع خریداری کنید شما میتوانید با دانستن قیمت کرم دور چشم گاتیو هم یک محصول عالی با قیمت مناسب تهیه کنید.

دکمه بازگشت به بالا