مجله نشاط

کریستیانو رونالدو از من بهتر نیست

به گزارش خبرگزاری مجله آنلاین؛ ادن هازارد می‌گوید شاید به باور بسیاری کریستیانو رونالدو از من بهتر باشد اما واقعا او بهتر از من نیست

به عقیده ادن هازارد لیونل مسی بهترین بازیکن تاریخ است و دوست داشته تا بازی‌های بارسلونا را به خاطر مسی تماشا کند. هازارد در مصاحبه با اکیپ همچنین گفته که در رئال مادرید او با ستارگان زیادی هم‌بازی بوده است.

از نظر فردی مسی تنها بازیکنی است که من دوست داشتم بازی‌های بارسلونا را به خاطر او تماشا کنم. البته در اواخر دوران حضورش در بارسلونا، کمتر بازی‌های لئو را می‌دیدم اما مسی بهترین بازیکن تاریخ است و گرفتن توپ از او غیرممکن بود. به باور بسیاری کریستیانو رونالدو از من بهتر است اما صادقانه اینطور فکر نمی‌کنم. چیزی کمتر از کریستیانو نداشتم و رونالدو بهتر از من نیست. شاید تا حدی نیمار بهتر از من باشد. در رئال مادرید شما با بهترین‌های دنیا هم‌بازی هستید. با کروس، مودریچ، بنزما. آنها بهترین‌های دنیا هستند و همیشه بهترین حالت خودشان را به نمایش گذاشته‌اند.

257 251

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا