مجله نشاط

آخرین وضعیت ترافیک جاده‌های کشور در آخرین روز سال ۱۴۰۲

آخرین وضعیت ترافیک جاده‌های کشور در آخرین روز سال ۱۴۰۲

مرکز مدیریت راه‌های کشور با اعلام آخرین وضعیت ترافیکی محورهای شریانی و غیرشریانی کشور در آخرین روز سال ۱۴۰۲ از ممنوعیت تردد همه وسایل نقلیه از محور چالوس و آزادراه تهران – شمال مسیر (شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی خبر داد.

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری علم و فناوری آنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، طبق اطلاعات مرکز مدیریت راه‌های سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، امروز سه شنبه ۲۹ اسفندماه ۱۴۰۲، تردد کلیه وسایل نقلیه از محور چالوس و آزادراه تهران – شمال مسیر (شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی ممنوع است و ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل پل زنگوله تا هریجان، در آزادراه تهران – شمال مسیر (جنوب به شمال) محدوده شهرستانک و حدفاصل تونل البرز تا پل زنگوله، در محور هراز مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل پلور تا بایجان و محدوده سه راهی چلاو، ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – رشت مسیر (جنوب به شمال) محدوده‌های تونل شیرین، کندلات و سراوان مشاهده می‌شود. اما تردد در محور فیروزکوه (رفت و برگشت) روان است.

ضمنا محور چالوس و آزادراه قزوین – رشت دارای بارش باران و سایر محور‌های شمالی فاقد مداخلات جوی هستند.

ترافیک سنگین در آزادراه کرج – قزوین حدفاصل زیاران تا مهرگان وجود دارد و در برخی از محور‌های استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، اصفهان، گیلان، زنجان، قزوین، البرز، مازندران، تهران، کرمانشاه، همدان، لرستان، کردستان، مرکزی، ایلام، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، فارس و کهگیلویه و بویراحمد بارش باران دارند.

محور مسدود غیرشریانی محور هشتگرد–طالقان و محور‌های دارای انسداد فصلی؛ سروآباد – پاوه، سی سخت – پادنا، گنجنامه – تویسرکان، وازک – بلده و پونل – خلخال اعلام شده است.

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا