مجله هنری و فرهنگ

تمام ظرفیت‌های مسقف حرم رضوی برای بارش باران در لحظه تحویل سال فعال شده است

مجله آنلاین/خراسان رضوی فرماندار مشهد گفت: تمام ظرفیت‌های مسقف حرم رضوی فعال شده است تا زائران را در حین بارش باران مدیریت کنند.

محسن داوری در گفت‌وگو با مجله آنلاین، در حاشیه بازدید از جامعه حرفه‌ای هتلداران، عرصه میدان شهدا و برخی از غرفه های تنظیم بازار در خصوص پیش‌بینی‌های لازم برای زائران برای لحظه تحویل سال در حرم رضوی با توجه به بارش باران اظهار کرد: تمام ظرفیت‌های مسقف حرم فعال شده است تا زائران را در حین بارش باران مدیریت کنند، قطعا زائران و مجاوران نیز ملاحظاتی خواهند داشت که بارش باران را مدیریت کنند.

وی یادآور شد: در شب تحویل سال نو، حمل و نقل درون شهری سمت حرم به صورت شبانه‌روزی فعالیت دارد.

فرماندار مشهد خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه نزولات آسمانی خواهیم داشت، در حوزه اقامت نیز ظرفیت‌های خوبی در نظر گرفته شده است تا بتوانیم در خدمت زائران باشیم.

داوری تصریح کرد: با توجه به اینکه ایام تعطیلات در پایان سال آغاز شده، تدابیری ویژه این ایام اندیشیده شده است تا برای زائران و مجاوران در ایام تحویل سال رفاهیاتی در نظر گرفته شود. امروز یک بازدید از سطح شهر مشهد و خدمات شهری داشتیم تا نحوه خدمت‌رسانی به مردم در مورد ارزاق و کالاهای اساسی را از نزدیک مشاهده کنیم. پیش‌بینی‌ها و برنامه‌ریزی‌هایی که برای بازارهای موقت در نظر گرفته شده، انجام شده است و خدمت‌رسانی خوبی به مردم ارائه می‌شود و مردم نیز رضایت داشتند.

وی عنوان کرد: تمام ظرفیت‌های مشهد را پای کار آوردیم تا در ایام تعطیلات در خدمت زائران باشیم. قرارگاه خدمات سفر به صورت شبانه‌روزی در خدمت زائران قرار دارد و پاسخگوی نیاز آنان است. تیم‌های گشت راهنمای زائر به صورت سیار خدمت‌رسانی می‌کنند. بر حمل و نقل نیز نظارت داریم تا زائران بتوانند در تعطیلات نوروز زیارت خود را با آرامش انجام دهند.

انتهای پیام

انتشارات فرهنگ و هنر

از ترکیب کلماتی منتقی و فرهنگ غنی، جادوی زبانی را بر شما تمرین می‌کنم.
دکمه بازگشت به بالا