مجله نشاط

مسوولان و هواداران از ویسی حمایت کنند/ تلاش فولاد برای بقا در لیگ – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

عزیز فریسات در گفت‌وگو با خبرنگار آنلاین، در خصوص تغییر سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان اظهار داشت: همه می‌دانند تغییر و تحولات در باشگاه فولاد در این فصل به حدی زیاد بود که شیرازه این تیم از هم پاشیده بود. از تغییرات مدیریتی تا تغییرات کادر فنی همه در بهم ریخته شدن تفکرات و ذهن یک تیم دخیل است. شما نگاه کنید فولاد در یک فصل ۴ سرمربی به خود دیده است خوب مشخص است که فولاد به لحاظ تمرکز و تفکر بهم ریخته باشد و نتواند نتایجی را که می‌خواهد را کسب کند. هر سرمربی انتخاب کردند در زمانی که سرمربی تازه می‌خواست از تیم بهره برداری کند آن را کنار گذاشتند. همین موضوع نتایجی را برای فولاد رقم زد که می‌بینید آن امروز در چه جایگاهی قرار دارد.

وی با اشاره به سابقه کاری عبدالله ویسی گفت: در حال حاضر تغییرات در این تیم انجام شده است و ویسی را به عنوان چهارمین سرمربی انتخاب کردند پس حداقل به او زمان بدهند تا بتواند با این تیم خودش را پیدا بکند. ویسی مربی کوچکی نیست و سالیان سال کار کرده است و تنها باید به او زمان بدهند تا بتواند کار کند. صنعت نفت آبادان را هم در چنین شرایطی تحویل گرفت و توانست تیم را جمع کرده و نتایج خوبی بگیرد و نفت را در لیگ نگه دارد. او می‌تواند در این برهه زمانی کمک بزرگی به فولاد کند و از موقعیتی که در جدول دارد بهتر شود.

مربی اسبق تیم فوتبال فولاد خوزستان در پاسخ به این سوال چرا مدیران باشگاه فولاد از مربیان همچون گل محمدی به عبدالله ویسی رسید عنوان کرد: اینکه هواداران می‌خواهند یک مربی بزرگ به فولاد بیاید بد نیست اما شرایط فولاد در حال حاضر به گونه‌ای است که نه به دنبال قهرمانی است و نه به دنبال سهمیه لیگ قهرمانان آسیا که به دست بیاورد، الان تنها به این فکر می‌کند که بتواند در لیگ بماند و جایگاه بهتری را کسب کند. به خاطر این موضوع به نظر من نیازی نیست یک مربی بزرگی را برای فولاد جذب کنند. آوردن مربی بزرگ تنها هزینه روی دست فولاد می‌گذارد. اگر قرار باشد مربی هم برای این تیم در نظر گرفته شود باید مسؤولان از ابتدای فصل جدید دست به کار شوند تا بتواند از همان ابتدا کارش را به خوبی انجام دهد.

پیشکسوت فوتبال خوزستان در خصوص شرایط کنونی فولاد و حضور ویسی در این تیم گفت: در حال حاضر باشگاه و هواداران باید از عبدالله ویسی حمایت کنند تا او هم بتواند در هفته‌هایی که باقی مانده است کار کند اما اگر فولاد با ویسی هم نتیجه نگرفت باید پس از پایان لیگ برتر به فکر یک مربی تراز اول باشند. عمده کاری هم که باید مدیران انجام دهند این است که بنشینند و خوب فکر کنند ببینند از فولاد خوزستان چه چیزی می‌خواهند؟ فولادی را می‌خواهند که تنها در لیگ بماند یا نه فولادی را می‌خواهند که در روزهای اوج خود باشد و جزو مدعیان قرار بگیرد. این تیم با توجه به بازیکنان و امکاناتی که در اختیار دارد می‌تواند در رده‌های بالای جدول بایستد.

فریسات در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نبود به احمد آل نعمه زمان بیشتری می‌دادند یا خیر گفت: اینکه بگوییم کاش به آل نعمه زمان می‌دادند درست نیست چرا که تصمیمی گیری انجام شده است و ویسی باید کار خود را آغاز کند و مطرح کردن چنین صحبت‌هایی تنها حاشیه ایجاد می‌کند. در این خصوص حرف نزنیم بهتر است.

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا