گن لاغری کتف

گن کتف و بازو مارک فرم ایزی ساخت کشور ترکیه است، این گن بسیار محکم و با دوام و دارای سه ردیف قزن برای بسته شدن در زیر سینه می باشد.  همچنین نوار سیلیکونی برای لول نشدن در این گن تعبیه شده است. پوشیدن این گن بین یک نهایتا 3 سایز در کوچک تر نشان دادن بازو کمک می کند و مناسب افرادی که عمل های لاغری بازو انجام داده اند هم هست.

لاغری

توجه داشته باشید این محصول با محصولی مشابه با نام جوراب دست فرق دارد ، جوراب دست از لحاظ ظاهری شاید شبیه این گن بازو باشد اما توجه کنید که جوراب دست حالت توری دارد و هیچگونه جمع کنندگی و فرم دهی ندارد و فقط برای پوشاندن بدن در زیر لباس های باز می باشد اما گن بازو حالت کشسانی دارد و جنس و کیفیت آن بسیار بالاتر است.

این گن بازو به دلیل خاصیت کشسانی فوق العاده خود بارها قابلیت استفاده داشته و در اثر شستشو و استفاده مداوم شل نمی شود از طرفی به دلیل اینکه گن کیفیت بافت مطلوبی دارد ، علاوه بر داشتن جنس نرم و لطیف ، به سادگی به بدن می چسبد. گن بازوی فرمیسی را می توان در زیر انواع لباس ، مانتو و لباس های منزل و میهمانی بر تن نمود و از زیبایی اندام خود لذت ببرید.

وجود تکنولوژی کربن دار کردن نخ این گن سبب شده تا پوست بتواند در صورت استفاده از این گن به خوبی نفس بکشد و اثری از خیسی بدن نداشته باشد و پوست احساس خفگی و گرما نداشته باشد ، الیاف این گن سبب می شود که مولکول های بو را به سرعت از بین ببرد پس گن لاغری برای بازو را می توان در هر آب و هوایی به تن کرد ، این گن برای شکم و پهلو و هر نوع پوستی مناسب است، رسانایی بالای حرارت که در این گن است سبب می شود تا در هوای سرد بدن گرم مانده و در هوای گرم پوشیدن این گن باعث خنک ماندن دست ها شود به طوری که با استفاده از این گن به سرعت فراموش می کنید که در زیر لباس شما گن وجود دارد.

امروزه دیگر تنها افرادی که از چاقی های موضعی و اضافه وزن رنج می برند از گن لاغری استفاده نمی کنند بلکه افراد در سنین مختلف و برای مقاصد گوناگون از انواع گن های لاغری بهره می برند گن لاغری بازو فرم ایزی برای کاهش سایز، رفع افتادگی و شل بودن عضلات  در ناحیه بازوها ، زیر بغل و کتف مورد استفاده قرار می گیرد ، اگر از جمله افرادی هستید که از چربی های اطراف بازو و زیر بغل خود خسته شده و یا اینکه در پوشیدن لباس های خود دچار مشکل هستید ، خرید گن بازو زنانه به شما پیشنهاد می شود.

گن لاغری بازو فرم ایزی به سادگی قابل استفاده بوده و از جنس الیاف نرم ، بدون ایجاد حساسیت و آلرژی ساخته شده است بنابراین تمام افراد می توانند به سادگی آن را خریداری و مورد استفاده قرار دهند، قیمت گن بازو ایزی فرم مناسب بوده و با یکبار خرید برای سالها قابل استفاده است. بازوها نقش بسیار مهمی در تناسب اندام دارند عواملی مانند اضافه وزن ، چاقی و افزایش سن ممکن است باعث شوند که بازوها دچار شل شدن و افتادگی شوند این موضوع باعث می شود که ظاهر افراد مطلوب به نظر نرسد که با استفاده از این گن لاغری این مشکلات تا حد زیادی برطرف می شود.

با استفاده از این گن چربی های اطراف بازو به مرور از بین رفته و دست ها کشیده تر شده و پوست دست ها نیز کشیده، جذاب و زیباتر خواهد داشت، با پوشیدن این گن شما دیگر دغدغه ای از بابت پوشیدن لباس دلخواهتان نخواهید داشت و انواع لباس مجلسی را بدون اینکه نگرانی از بابت بازوهای خود داشته باشید با خیال آسوده به تن کنید ، این گن لاغری دارای قدرت فشردگی بسیار بالایی است و سبب می شود تا اندازه بازوها و دست ها کاهش چشمگیری پیدا کند،

بر روی گن لاغری بازو می توان از انواع لباس هایی مانند تیشرت ، لباس شب ، لباس خواب و … استفاده کرد، پوشیدن این گن سبب می شود که بالاتنه ای خوش فرم داشته باشید و در مهمانی ها اعتماد به نفس به دست بیاورید. وجود نوار سیلیکونی که در لبه های گن لاغری بازو است سبب می شود تا این گن به بدن بچسبد و بدون اینکه این گن لول شود یا تا بخورد روی تن بماند ، الیاف مخصوصی که در این گن است موجب شده تا نیازی به استفاده از سیم ، فنر و زیپ و درز در تولید گن لاغری بازو نباشد و این گن دارای ظاهری کاملا یکدست و یک تکه باشد.

در تولید گن لاغری بازو از کربنیک شدن الیاف با ذره های کربن بهره برده شده است پس الیافی که در این گن وجود دارند دارای لطافت بوده و حالتی طبیعی دارند ، با پوشیدن این گن با الیاف ظریفی که دارد به راحتی می توان گن را در طول شبانه روز به تن داشت و این گن مانند پوست به بدن می چسبد و در آن فرد احساس راحتی خواهد داشت ، الیاف این گن به صورت متخلخل بوده تا با پوشیدن گن اثری از بوی بد و عرق روی بدن نباشد.

مشخصات کلی : محصولی برای جمع کردن و خوش فرم کردن بازوهای خانوم ها لیفت کننده سینه، جلوگیری از قوز کمر، لایه سیلیکونی جهت جلوگیری از جمع شدن  از بین برنده سلولیت های چربی و جلوگیری از ایجاد سلولیت فرم دهی عالی به بازو و لیفت چربی های بازو این گن می تواند ماهیچه های بازو و دست ها را سفت و جمع کند . با پوشیدن این گن افتادگی بازوهای دست می توانند پوشانده شده و سلولیت ها و ترک های دست رفع شوند

این گن را می توان از چهار طرف کشیداگر از جمله افرادی هستید که از چربی های اطراف بازو و زیر بغل خود خسته شده و یا اینکه در پوشیدن لباس های خود دچار مشکل هستید ، خرید گن بازو زنانه به شما پیشنهاد می شود و از پوشیدن آن لذت خواهید برد . گن ساعت شنی شکمی به سادگی قابل استفاده بوده و از جنس الیاف نرم ، بدون ایجاد حساسیت و آلرژی ساخته شده است بنابراین تمام افراد می توانند به سادگی آن را مورد استفاده قرار دهند ، قیمت گن بازو ایزی فرم مناسب بوده و با یکبار خرید برای سالها قابل استفاده است و مشکلی از این بابت ندارد .

بازوها نقش بسیار مهمی در تناسب اندام دارند عواملی مانند اضافه وزن ، چاقی و افزایش سن ممکن است باعث شوند که بازوها دچار شل شدن و افتادگی شوند این موضوع باعث می شود که ظاهر افراد مطلوب به نظر نرسد که با استفاده از این گن لاغری این مشکلات تا حد زیادی برطرف می شود و باعث افزایش حس رضایت شما خواهد شد . وجود نوار سیلیکونی که در لبه های گن لاغری بازو است سبب می شود تا این گن به بدن بچسبد و بدون اینکه این گن لول شود یا تا بخورد روی تن بماند ، الیاف مخصوصی که در این گن است موجب شده تا نیازی به استفاده از سیم ، فنر و زیپ و درز در تولید گن لاغری بازو نباشد و این گن دارای ظاهری کاملا یکدست و یک تکه باشد .

در تولید گن لاغری بازو از کربنیک شدن الیاف با ذره های کربن بهره برده شده است پس الیافی که در این گن وجود دارند دارای لطافت بوده و حالتی طبیعی دارند ، با پوشیدن این گن با الیاف ظریفی که دارد به راحتی می توان گن را در طول شبانه روز به تن داشت و این گن مانند پوست به بدن می چسبد و در آن فرد احساس راحتی خواهد داشت ، الیاف این گن به صورت متخلخل بوده تا با پوشیدن گن اثری از بوی بد و عرق روی بدن نباشد .

وجود تکنولوژی کربن دار کردن نخ این گن سبب شده تا پوست بتواند در صورت استفاده از این گن به خوبی نفس بکشد و اثری از خیسی بدن نداشته باشد و پوست احساس خفگی و گرما نداشته باشد ، الیاف این گن سبب می شود که مولکول های بو را به سرعت از بین ببرد پس گن لاغری برای بازو را می توان در هر آب و هوایی به تن کرد ، این گن برای هر نوع پوستی مناسب است ، رسانایی بالای حرارت که در این گن است سبب می شود تا در هوای سرد بدن گرم مانده و در هوای گرم پوشیدن این گن باعث خنک ماندن دست ها شود به طوری که با استفاده از این گن به سرعت فراموش می کنید که در زیر لباس شما گن وجود دارد

پوشیدن گن لاغری بازو در زیر لباس ها :

گن ساعت شنی بند سوتینی را می توان خیلی راحت زیر لباس پوشید و اثری از آن مشخص نباشد ممکن است تصور کنید که پوشیدن گن ممکن است حجم بدن شما را تغییر داده یا سبب بد فرم شدن لباس ها شود اما باید گفت این گن به راحتی جذب بدن شده و هر گونه لباسی را می توان روی آن به تن کرد بدون اینکه حرکات دست ها را با مشکل مواجه کند ، این گن برای پوشیدن هر گونه لباسی با هر نوع جنس و سایزی مناسب است چون جنس این گن بسیار لطیف است زیر در لباس ها هیچ برآمدگی به وجود نمی آورد ،

این گن لاغری بازو موجب خوش فرم شدن و جمع شدن در بالاتنه شده و با وجود آنتی باکتریال بودن آن در پوست دست ها ایجاد التهاب یا حساسیت نمی کند و کاملا ضد آلرژی خواهد بود . این گن را می توان به صورت دستی شست و شو کرد و برای شستن آن از آب سرد یا ولرم یا شوینده های رقیق استفاده کرد . برای خشک کردن آن می توان آن را روی یک سطح صاف گذاشته یا آن را بیاوزید در صورتی که آن را با دست می شویید دقت داشته باشید بهتر است آن را روی یک حوله بگذارید تا رطوبت اضافی از آن خارج شده و خشک شود .

تذکر مهم این است که از چلاندن این گن باید خودداری کرد . زیرا در آن از فایبر مخصوص به کار رفته است روی گن لاغری بازو می توان بیشتر لباس ها از جمله لباس های مجلسی را به تن کرد استفاده از این گن لاغری بازو راحت و ساده می باشد و دارای قزن در قسمت جلو می باشد بعد از پوشیدن گن ، عضلات پشت کتف به خوبی سفت تر خواهد شد در صورت استفاده طولانی مدت ، این گن فرم دهی بسیار خوبی به بدن خواهد بخشید این گن نگهدارنده بسیار خوبی برای چربی ها و عضلات بازو است

دکمه بازگشت به بالا