مجله نشاط

واکش زاهدی به شروع درخشان در ژاپن

به گزارش خبرگزاری مجله آنلاین؛ شهاب زاهدی که در نیم فصل پرسپولیس را ترک کرد و راهی آویسپا فوکوکا شد، به عنوان اولین بازیکن ایرانی حاضر در جی لیگ ژاپن در ترکیب تیم جدیدش درخشان ظاهر شده است. او که هفته گذشته برابر اوراوارد گلزنی کرده بود، در بازی امروز تیمش مقابل کاشیما نیز دروازه حریف را باز کرد تا برای اولین بار در یک بازی خانگی و برابر هواداران تیمش گلزنی کند.

به گزارش ورزش سه، زاهدی در دقیقه 52 این مسابقه توپ ارسالی توسط تایکی میا از سمت چپ را با ضربه سر به تور به دروازه حریف زد تا تیمش را پیش بیندازد و به شدت مورد تشویق هواداران قرار بگیرد. او پس از این بازی در گفتگو با رسانه‌های ژاپنی گفت: داشتن حس برای یک مهاجم خیلی مهم است. اگر بتوانید حداکثر استفاده را از احساسات خود ببرید، می‌توانید تهدیدی برای حریف در محوطه جریمه باشید.

او که به تازگی به آویسپا فوکوکا پیوسته است، در خصوص اینکه اولین ایرانی شاغل در جی لیگ محسوب می‌شود، گفت: فرصت خوبی است. بازی در یک کشور جدید یک مسئولیت بزرگ است. فکر می‌کنم اگر بازیکنان ایرانی بیشتری باشند، خیلی خوب می‌شود. من هم قصد دارم به عنوان یک بازیکن باتجربه ایفای نقش کنم.

258 258

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا