روزهای تاریک رم/ ضرر سنگین مالی تا رفتن ستاره

ناکامی در صعود به لیگ قهرمانان، ضرر مالی ناشی از آن و رفتن روملو لوکاکو کام هواداران این تیم را تلخ کرده است.

به گزارش مجله آنلاین، در شب پایانی لیگ این فصل فوتبال سری‌آ ایتالیا، رم در حالی که دیگر انگیزه‌ای نداشت مقابل امپولی در دقایق پایانی شکست خورد. شکستی که بقای امپولی را تضمین کرد و فروزینونه را به سری بی فرستاد. سردار آزمون برای دقایقی کوتاه در این بازی به زمین رفت.

به این ترتیب یک فصل دیگر هم بدون جام برای رم به پایان رسید و این تیم در هدف خود برای صعود به لیگ قهرمانان اروپا ناکام ماند. جالوروسی برای پنجمین سال متوالی از صعود به لیگ قهرمانان بازماند و باید سال آینده خود بار دیگر در لیگ اروپا رقابت کند.

ناکامی در رسیدن به لیگ قهرمانان ممکن است برای رم گران تمام شود. همانطور که کوریره دلا سرا گزارش داد، در صورتی که رم می‌توانست به لیگ قهرمانان راه یابد ۵۶ میلیون یورو درآمد به دست می‌آورد و با این ناکامی رم از نظر مالی هم متضرر شد.

خداحافظی لوکاکو؟

قرارداد قرضی این مهاجم بلژیکی در رم به پایان رسیده است و انتظار می‌رود این بازیکن به زودی به چلسی بازگردد چون رم برای تمدید قرارداد او به توافق نرسیده است. با توجه به اینکه کونته قرار است راهی ناپولی شود، کوریره دلا سرا گزارش داد که کونته می‌خواهد لوکاکو را با خود به ناپل بیاورد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا